New Jersey – Buffalo 3:4 (po pr.) | Detroit – NY Rangers 3:2 (1:0 po s.n.) | Tampa – Philadelphia 3:5 (kon.)
Carolina – Pittsburgh 2:1 (kon.) | Ottawa – Columbus 5:4 (kon.) | Minnesota – Nashville 4:2 (kon.)
Winnipeg – NY Islanders 4:2 (kon.) | Dallas – St. Louis 4:2 (kon.) | Colorado – Toronto 4:3 (po pr.)
Edmonton – Chicago 3:4 (po pr.) | Anaheim – Calgary 2:1 (kon.)
Minnesota Wild
4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
Nashville Predators
Sobota 30.12.2017, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

51:49
    Dvě minuty za krosček dostal Mattias Ekholm.

44:54
    Vyloučení na straně Nashvillu, za hákování dostal dvouminutový trest Miikka Salomäki.

41:01
    Domácí budou hrát ve třech, neboť Devan Dubnyk zezadu sekl Arvidssona a dostal dvě minuty. Trest odsedí Mikael Granlund.

39:50
    Tak ještě jedno vyloučení na straně Minnesoty. Dvě minuty za podražení obdržel Mikko Koivu.

26:10
    Velký nápor hostů končí jejich faulem! Viktor Arvidsson trefil hokejkou Cullena do obličeje a dostal dvě minuty za sekání.

24:51
    Hosté si zahrají první přesilovku, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Matt Dumba.

10:48
    Opět se vylučuje a opět na straně Nashvillu. Dvě minuty za vysokou hůl dostal Nick Bonino.

09:51
    Jak domácí Marcus Foligno, tak i hostující Austin Watson dostali pětiminutové tresty za bitku.

01:44
    Bude se ale vylučovat, hostující Kevin Fiala dostal dvě minuty za sekání.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 8. Mikael Granlund (Dumba), 12. Mikael Granlund (Spurgeon, Suter), 34. Dumba (Brodin, Cullen), 60. Mikael Granlund (E. Staal, M. Koivu) – 11. P. K. Subban (Jemelin), 43. Turris (P. K. Subban, Josi)

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Spurgeon, Suter (A), Dumba, Brodin, Prosser, Reilly – Mikael Granlund, M. Koivu (C), Zucker – Coyle, E. Staal (A), Ennis – Stewart, J. Eriksson Ek, Winnik – Z. Mitchell, Cullen, M. Foligno.
    Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ekholm, Josi (C), P. K. Subban, Jemelin, Y. Weber, Irwin – Arvidsson, Johansen (A), Sissons – C. Smith, Turris, Fiala – Åberg, Järnkrok, F. Forsberg (A) – Watson, Bonino, Salomäki.

Rozhodčí: Schlenker, Watson – Berg, Rody

Diváci: 19 147