New Jersey – Buffalo 3:4 (po pr.) | Detroit – NY Rangers 3:2 (1:0 po s.n.) | Tampa – Philadelphia 3:5 (kon.)
Carolina – Pittsburgh 2:1 (kon.) | Ottawa – Columbus 5:4 (kon.) | Minnesota – Nashville 4:2 (kon.)
Winnipeg – NY Islanders 4:2 (kon.) | Dallas – St. Louis 4:2 (kon.) | Colorado – Toronto 4:3 (po pr.)
Edmonton – Chicago 3:4 (po pr.) | Anaheim – Calgary 2:1 (kon.)
Colorado Avalanche
4:3 (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)
Toronto Maple Leafs
Sobota 30.12.2017, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

Z mé strany je to už pro tohle utkání vše, přeji příjemné sobotní ráno. (06:09:23)

Československá stopa v utkání:
    Roman Polák (TOR) 1+1, 2 střely, čas na ledě 21:52

Martin Marinčin (TOR) 1+1, 2 střely, čas na ledě 17:55

1. Nathan MacKinnon (COL) 1+2
    2. J. T. Compher (COL) 1+0
    3. Nikita Zadorov (COL) 0+2

Colorado v utkání třikrát vedlo, pokaždé ale Toronto ztrátu dohnalo a vynutilo si prodloužení. V tom ale nakonec inkasovalo a prohrálo 3:4. Všechny tři třetiny skončily výsledkem 1:1 a pokaždé to bylo Colorado, které šlo do vedení. Toronto ale vždy dokázalo najít odpověď a skóre zápasu dorovnalo. Za Colorado se trefili MacKinnon, Rantanen a Kerfoot, za Toronto reagovali Marin, český obránce Roman Polák a van Riemsdyk. V prodloužení dostali domácí možnost hrát přesilovou hru, kterou dokázali proměnit, přesnou střelou zápěstím se prosadil J. T. Compher.

63:25 J. T. Compher - 4:3

63:25
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Je hotovo, dva body za výhru v prodloužení získává Colorado. Milimetrově přesnou střelou z hranice levého kruhu se prosadil J. T. COMPHER. Asistence: Samuel Girard, Carl Söderberg.

62:38
    Toronto bylo pod obrovským tlakem, nakonec se mu ale podařilo vyhodit puk.

61:34
    MacKinnon pálil z levého kruhu, Pickard puk vyrazil. Brankář Toronta si pak fantasticky poradil i s dorážkou.

61:33
    Tak tohle je velká šance pro Colorado, jak vyhrát tento zápas.

61:33
    Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Connor Brown – 2 min., nedovolené bránění).

61:10
    Toronto zatím v prodloužení drží puk a nepůjčuje ho Coloradu.

60:01

Tři třetiny o vítězi zápasu nerozhodly, takže se dostane i na prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:51
    Polák zablokoval střelu Rantanena a nejspíš se půjde do prodloužení.
    58:05 James van Riemsdyk - 3:3

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 12. MacKinnon (Landeskog), 31. Rantanen (MacKinnon, Zadorov), 45. Kerfoot (Zadorov, MacKinnon), 64. Compher (Girard, Söderberg) – 15. M. Martin (Leivo, R. Polák), 35. R. Polák (Borgman, Marleau), 59. J. van Riemsdyk (Rielly, Gardiner)

Colorado Avalanche: Varlamov (J. Bernier) – E. Johnson (A), Zadorov, Barberio, Nemeth, A. Lindholm, Girard – Rantanen, MacKinnon (A), Landeskog (C) – Kerfoot, Compher, Andrighetto – G. Bourque, Jost, C. Wilson – Comeau, Söderberg, Nieto.
    Toronto Maple Leafs: Pickard (Andersen) – Hainsey (A), Rielly, Marinčin, Gardiner, R. Polák, Borgman – W. Nylander, Matthews, Hyman – Leivo (A), Komarov, Marleau – Marner (A), Bozak, J. van Riemsdyk – Co. Brown, D. Moore, M. Martin.