Děčín – Jablonec 2:1 (kon.) | Nový Jičín – Poruba 2011 2:4 (kon.) | Val.Meziříčí – Šumperk 2:1 (kon.)
Opava – Hodonín 5:3 (kon.) | Trutnov – Bílina 6:3 (kon.) | David Servis – Mor. Budějovice 5:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Tábor 6:3 (kon.) | Písek – Klatovy 3:6 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 1:8 (kon.)
Nymburk – Kolín 0:2 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Sokolov 0:2 (kon.)
konec
HC RODOS Dvůr Králové n. Labem
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
HC Baník Sokolov
Středa 31.01.2018, 18:002. liga skupina Západ (ČR) • 29. kolo
Předzápasové kurzy: 4.52 5.0 1.45
Partner:
     
    Konec zápasu. (20:11:19)
     
    59:19
    Oddechový čas pro domácí.
     
    58:29
    Hosté v plném počtu.
     
    58:01
    hrají se poslední 2 minuty 3 třetiny
     
    56:29
    Vyloučení v týmu HC RODOS Dvůr Králové n. Labem (Luštinec – 2 min., krosček).
     
    56:14
    Hosté v plném počtu.
     
    54:14
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Harkabus – 2 min., vražení na hrazení).
     
    52:16
    Hosté v plném počtu.
     
    50:16
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Šik – 2 min., krosček).
     
    46:49
    Hosté v plném počtu.
     
    44:49
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Kuběna – 2 min., sekání).
     
    41:06
    Hosté v plném počtu.
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    39:06
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Přindiš – 2 min., hákování).
     
    39:01
    probíhá poslední minuta druhé třetiny
     
    38:20
    Oddechový čas pro hosty.
     
    36:31
    Hosté v plném počtu.
     
    34:31
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Michálek – 2 min., sekání).

    Branky a nahrávky: 6. Kuběna (Zadražil, Šik), 25. Zadražil (Kuběna)


    HC RODOS Dvůr Králové n. Labem: Čáp, Veselý – Vitebský, Hamerský, Hlaváč, Petira, Junek, Karlík, Filip, Hejna, Hrazdíra, Kmošek, Sedláček, Zmítko, Kocián, Luštinec, Ukhin, Fořt, Ježek, Valášek
    HC Baník Sokolov: Šmídl, Fečo – Šafář, Kvapil, Weinhold, Michálek, Přindiš, Šik,Hohl, Račanský, Kuběna, Harkabus, Čejka, Šmejc, Davídek, Trapl, Zadražil, Hruška, Osmík, Rohan

    Rozhodčí: Veinfurter Libor, Řezníček Honza, Bubela Marek, delegát Mgr. Jiří Stolín