Ottawa – Boston 0:5 (kon.) | Florida – Montreal 2:0 (kon.) | Washington – New Jersey 5:2 (kon.)
St. Louis – Carolina 3:2 (kon.) | Nashville – Minnesota 3:0 (kon.) | Vancouver – Los Angeles 3:4 (kon.)
Vegas – Toronto 6:3 (kon.) | Anaheim – Arizona 5:2 (kon.)

Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Kings vedou 4:3! První střelecký pokus DREWA DOUGHTYHO z mezikruží zblokoval Edler. Ten následující už ale skončil za Markströmovými zády. Dvojka draftu 2008 zapsala do statistik svou sedmou letošní trefu! Asistence: Tyler Toffoli.
    42:22 Kyle CLIFFORD - 3:3

42:22
    Netrvalo dlouho a skóre je znovu vyrovnané! Markströmovi se nejprve podařilo zasáhnout proti teči KYLEA CLIFFORDA. Na jeho následnou dorážku z hranice brankoviště ale již švédský brankář nestačil. U Clifforda se jedná o první branku v tomto ročníku NHL, 3:3! Asistence: Trevor Lewis, Kevin Gravel.
    40:41 Nic DOWD - 3:2

40:41
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Kosatkám vychází vstup do třetí třetiny na výbornou! Po pasu od Granlunda při situaci 2 na 1 dostává své mužstvo do vedení NIC DOWD. Dowda ještě na začátku sezony 2017/2018 zaměstnávala organizace Los Angeles Kings, nyní však do její sítě vstřelil svůj první gól Canucks! Asistence: Markus Granlund, Ben Hutton.
    37:31 Nikolaj GOLDOBIN - 2:2

37:31
    Osmatřicátá minuta utkání, máme srovnáno! Po krásné individuální akci se prosazuje bekhendem z mezikruží NIKOLAJ GOLDOBIN. Pro bývalého útočníka Sharks je to druhý gól, čtvrtý bod v této sezoně, 2:2! Asistence: Ben Hutton, Jacob Markström.
    14:04 Marián GÁBORÍK - 1:2

14:04
    Hosté využívají početní výhodu a otáčejí tak skóre zápasu! Nahození Lewise z ostrého úhlu tečoval za Markströmova záda MARIÁN GÁBORÍK. Slovenský útočník si připisuje druhý bod v utkání, 2:1 pro Kings! Asistence: Trevor Lewis, Tyler Toffoli.
    13:04 Tyler TOFFOLI - 1:1

13:04
    Začátek čtrnácté minuty a je srovnáno! Gáborík svůj bekhendový blafák nedokázal dokončit, následně se ovšem prosazuje TYLER TOFFOLI. Rodák z kanadského Scarboroughu zapsal sedmnáctou branku v sezoně, 1:1! Asistence: Marián Gáborík, Adrian Kempe.
    04:31 Troy STECHER - 1:0

04:31
    Domácí otevírají v polovině páté minuty skóre dnešního utkání! TROY STECHER překonal Quicka z úhlu střelou pod horní tyč. Pro třiadvacetiletého beka je to první gól v letošním ročníku, celkově čtvrtý v kariéře, 1:0! Bez asistence.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 5. Stecher, 38. Goldobin (B. Hutton, Markström), 41. Dowd (M. Granlund, B. Hutton) – 14. Toffoli (Gáborík, Kempe), 15. Gáborík (Lewis, Toffoli), 43. Clifford (Lewis, Gravel), 47. Doughty (Toffoli)

Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Edler (A), Stecher, Del Zotto, D. Pouliot, B. Hutton, Gudbranson – D. Sedin (A), H. Sedin (C), Eriksson – Vanek, Gagner, Boeser – Goldobin, M. Granlund, Chaput – B. Gaunce, Dowd, Virtanen.
    Los Angeles Kings: Quick (Kuemper) – Muzzin, Doughty (A), MacDermid, Martinez, Forbort, Gravel – Pearson, Kopitar (C), D. Brown (A) – Gáborík, Kempe, Toffoli – Clifford, N. Shore, Lewis – Iafallo, T. Mitchell, J. Jokinen.

Rozhodčí: Francois StLaurent, Jon McIsaac – Brian Mach, Michel Cormier

Diváci: 18 865