Kanada – Švýcarsko | 8:2 (kon.) | | | Švédsko – Slovensko | 3:2 (kon.) | | | USA – Rusko | 4:2 (kon.) |
Pardubice – Olomouc | 3:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Zlín | 2:3 (1:3 po s.n.) | | | Jihlava – Litvínov | 5:4 (kon.) |
Chomutov – Mountfield HK | 3:2 (po pr.) | | | Vítkovice – Plzeň | 3:0 (kon.) | | | Kometa Brno – Liberec | 3:2 (kon.) |
Sparta – Třinec | 3:5 (kon.) |
Philadelphia – Pittsburgh | 1:5 (kon.) | | | Toronto – Tampa | 0:2 (kon.) | | | Carolina – Washington | 4:5 (po pr.) |
NY Islanders – Boston | 1:5 (kon.) | | | Montreal – San Jose | 1:4 (kon.) | | | St. Louis – New Jersey | 3:2 (2:0 po s.n.) |
Minnesota – Florida | 5:1 (kon.) | | | Dallas – Columbus | 1:2 (kon.) | | | Colorado – Winnipeg | 3:2 (po pr.) |
Edmonton – Los Angeles | 0:5 (kon.) | | | Vancouver – Anaheim | 0:5 (kon.) | | | Vegas – Nashville | 3:0 (kon.) |
Chabarovsk – Novosibirsk | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Kunlun – Omsk | 0:4 (kon.) | | | Čeljabinsk – Dynamo Moskva | 2:3 (2:3 po s.n.) |
Magnitogorsk – Minsk | 1:2 (kon.) | | | Jekatěrinburg – Jaroslavl | 5:6 (0:2 po s.n.) | | | Barys – Chanty-Mansijsk | 2:3 (kon.) |
CSKA Moskva – Jokerit | 2:1 (po pr.) |
Znojmo – Linz | 3:6 (kon.) |
Most – Bílina | 0:5 (kont.) | | | Jablonec n/N – Řisuty | 2:3 (kon.) | | | Opava – Šumperk | 3:1 (kon.) |
Val. Meziříčí – Poruba 2011 | 2:5 (kon.) | | | Nový Jičín – Kopřivnice | 3:4 (0:2 po s.n.) | | | Klatovy – David Servis | 5:2 (kon.) |
Žďár n/S – Tábor | 9:1 (kon.) | | | Pelhřimov – Písek | 5:2 (kon.) | | | Kobra – Děčín | 2:6 (kon.) |
Vrchlabí – Trutnov | 4:2 (kon.) | | | Kolín – Mor. Budějovice | 3:2 (po pr.) |
Lipt. Mikuláš – Nitra | 1:3 (kon.) | | | Košice – Trenčín | 4:2 (kon.) | | | Detva – Poprad | 1:3 (kon.) |
Zvolen – Banská Bystrica | 1:8 (kon.) | | | Nové Zámky – Žilina | 5:4 (po pr.) |
Náchod – Jaroměř | 2:5 (kon.) | | | Nová Paka – Třebechovice p. O. | 3:6 (kon.) | | | Opočno – Nový Bydžov | 4:8 (kon.) |
HC Jičín – Hronov | 2:8 (kon.) | | | Chotěboř – Choceň | 6:4 (kon.) | | | Česká Třebová – Chrudim | 2:5 (kon.) |
Hlinsko – Moravská Třebová | 0:0 (odl.) |
po s.n. (0:1)
Amur Chabarovsk
2:3
(1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)
HC Sibir Novosibirsk
Jan Prošek
Branky a nahrávky:
6. T. Zohorna (Rasskazov, Gorškov), 55. T. Zohorna (Aťušov, Picard) – 11. Enlund (Bergström), 55. Tičar (Sannikov, Šarov), rozh. náj. Osnovin
Rozhodčí: Gašilov, Fraňo – Otmachov, Lazarev
Diváci: 7 149
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Alexander Bergström (SIB)
0:0 Tomáš Zohorna (CHA)
2. série:
0:0 Alexander Šarov (SIB)
0:0 Alexej Byvalcev (CHA)
3. série:
0:0 Patrik Zackrisson (SIB)
0:0 Vladislav Ušenin (CHA)
4. série:
0:1 Vjačeslav Osnovin (SIB)
0:1 Denis Golubev (CHA)
5. série:
0:1 Sergej Koňkov (SIB)
0:1 Vjačeslav Litovčenko (CHA)
Amur Chabarovsk:
Metsola (Alikin) – J. Kolář, Kondratěv, Jordán, Turbin, Aťušov, Chabarov, Karmaškov – Byvalcev, Litovčenko, O. Li – Rasskazov, T. Zohorna, Picard – Golubev, Frolov, Potěchin – Gorškov, Beljakov, Vj. Ušenin – Vl. Ušenin.
Náhradníci:
Trenér:
HC Sibir Novosibirsk: Krasikov (Salák) – Vereščagin, Jermakov, Ignatovič, Morozov, Demidov, K. Alexejev, Al. Makarov, K. Vorobjov – Zackrisson, Bergström, Enlund – Tičar, Sannikov, Šarov – Tkačenko, Osnovin, Pervušin – Zyrjanov, J. Bodrov, Koňkov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Sibir Novosibirsk: Krasikov (Salák) – Vereščagin, Jermakov, Ignatovič, Morozov, Demidov, K. Alexejev, Al. Makarov, K. Vorobjov – Zackrisson, Bergström, Enlund – Tičar, Sannikov, Šarov – Tkačenko, Osnovin, Pervušin – Zyrjanov, J. Bodrov, Koňkov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gašilov, Fraňo – Otmachov, Lazarev
Diváci: 7 149
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vjačeslav Ušenin – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Gleb Zyrjanov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Ilja Morozov – 2 min., hrubost).