Chabarovsk – Novosibirsk 2:3 (0:1 po s.n.) | Kunlun – Omsk 0:4 (kon.) | Čeljabinsk – Dynamo Moskva 2:3 (2:3 po s.n.)
Magnitogorsk – Minsk 1:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Jaroslavl 5:6 (0:2 po s.n.) | Barys – Chanty-Mansijsk 2:3 (kon.)
CSKA Moskva – Jokerit 2:1 (po pr.)
Metallurg Magnitogorsk
1:2 (1:0, 0:0, 0:2)
HC Dinamo Minsk
Středa 03.01.2018, 13:00 • Arena Metallurg • KHL

Česká stopa v zápase
    Jan Kovář (MET) 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:40 (15:18:14)

Hostující celek otočil ve třetí třetině stav utkání, vstřelil dva góly, díky kterých se Minsk raduje z výhry 2:1.

59:44
    Nyní domácí celek obléhá branku a pokouší se něco vymyslet.

59:23
    Magnitogorsk se propracoval do útočného pásma, ale přesněji nezakončil.

59:00
    Poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:46
    Hosté drží kotouč bezpečně daleko od své branky, domácí hrají v šesti.

58:30
    Charles Linglet vypálil z dobré pozice, ale jeho pokus velmi dobře zastavil domácí brankář.

58:00
    Z pohledu domácího celku čas běží příliš rychle, naopak z pohledu Dinama se vleče.

57:30
    Dinamo se zatáhlo hodně do obrany a pokouší se těsné vedení uhájit.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, domácí celek se pokouší vyrovnat, mnoho šancí ale k vidění není.

56:21
    Alexej Běreglazov se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus byl snadnou kořistí pro brankáře soupeře.
    55:14 Jevgenij LISOVEC - 1:2

55:14
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Po nepřehledné situaci před brankou se k puku dostal zcela volný JEVGENIJ LISOVEC, který poslal kotouč pod horní tyčku. Hosté se dostávají do vedení. Ojedinělá šance přinesla gól.

54:40
    Ani jeden celek se nemůže propracovat do střelecké pozice, vypadá to, že uvidíme prodloužení. Domácí ani hosté se nestaní rozhodnout.

54:30

54:00
    Denis Děnisov se položil obětavě do střely, kterou vyslal Dmitrij Korobov.

53:37
    Obrana Magnitogorsku hraje zatím zodpovědně, a proto si hosté nemohou vypracovat žádnou velkou šanci.

53:03
    Početní převahu nyní hrají hokejisté Dinama, který se tak mohou pokusit o vyrovnání.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 14. Pivcakin (Ellison, Čibisov) – 41. Kovyršin (D. Osipov, Korobov), 56. Lisovec

Metallurg Magnitogorsk: Samsonov (Košečkin) – Lee, J. Birjukov, S. Těreščenko, Pivcakin, Běreglazov, Děnisov, Bobrjašov – Mozjakin, Wolski, Jan Kovář – Timkin, Osala, Sirotkin – Kokarev, Ellison, Čibisov – Švyrjov, Platonov, Djukarev – Boltanov.
    HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Děnisov, Gragnani, D. Osipov, Korobov, Lisovec, Chenkel, Šinkevič, Znacharenko, A. Volkov – Skille, Q. Howden, Fontaine – An. Stěpanov, Kovyršin, Bujnickij – Ambrožejčik, Linglet, Kitarov – Drozd, Pavlovič.