Philadelphia – Pittsburgh 1:5 (kon.) | Toronto – Tampa 0:2 (kon.) | Carolina – Washington 4:5 (po pr.)
NY Islanders – Boston 1:5 (kon.) | Montreal – San Jose 1:4 (kon.) | St. Louis – New Jersey 3:2 (2:0 po s.n.)
Minnesota – Florida 5:1 (kon.) | Dallas – Columbus 1:2 (kon.) | Colorado – Winnipeg 3:2 (po pr.)
Edmonton – Los Angeles 0:5 (kon.) | Vancouver – Anaheim 0:5 (kon.) | Vegas – Nashville 3:0 (kon.)

Bruins právě vstřelili branku!
    NOEA ACCIARI od vlastní modré využil prázdné branky soupeře a vsítil pátý gól svého týmu. Asistence: Tim Schaller, Kevan Miller.

56:58
    Islanders hrají bez brankáře.

55:42
    Carlo nadvakrát zablokoval Leddyho pokusy a nepustil puk na Raska. Po přerušení hry došlo k šarvátce, kterou zavinil Krug seknutím do Ladda. Krug dostává dvě minuty za sekání a dvě minuty za hrubost, Ladd dvě minuty za hrubost a Islanders dostávají příležitost přesilové hry.
    55:02 Tim SCHALLER - 1:4

55:02
    A je asi definitivně rozhodnutí. Domácí ztratili ve středním pásmu puk, Kuraly přejel útočnou modrou a z křídla vystřelil na Haláka, který puk vyrazil jen před sebe a dorážející TIM SCHALLER sklepl puk za záda bezmocného brankáře Islanders. Asistence: Sean Kuraly, Charlie McAvoy.
    49:04 Brad MARCHAND - 1:3

49:04
    Hosté se dostali do přečíslení poté, co David Pastrňák obral soupeře na modré čáře o puk, sjel si na hranici pravého kruhu a přihrál do levé strany na BRADA MARCHANDA, který přehodil přesouvajícího se brankáře Haláka! Asistence: David Pastrňák.

46:36
    Je po přesilovce hostí. Marchand sekl do Cizikase a bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

46:17
    Halák rychlým přesunem betonu zastavil střelu Pastrňáka, která mířila po ledě do odkryté klece.

45:54
    Josh Bailey si až příliš pomohl rukama, přidržel soupeře a odchází na dvě minuty na trestnou lavici.

39:49
    Fantastická sólo akce Barzala, který z vlastního pásma vyrazil s pukem, obešel dva soupeře a vrhnul se mezi další tři bránící hráče Bostonu. Dokázal se skrz ně dostat za branku, kterou objel a přihrál Leddymu, jenž od modré jen těsně minul!
    28:28 Patrice BERGERON - 1:2

28:28
    Ovšem v pokračující útočné akci se Bruins podařilo prosadit! Marchandova střela sice byla sražena vysoko nad branku, ale puk si ze vzduchu srazil rukou do strany PATRICE BERGERON, který následně rychle nastřelil puk směrem na Haláka, od jehož zad se puk odrazil do branky. Asistence: Brad Marchand, Danton Heinen.

26:23
    Bude se znovu vylučovat a tentokrát to bude na straně Islanders. Dvě minuty obdržel za hákování Cizikas.

20:38
    Jenže ne na dlouho. Trochu smolný faul předvedl David Pastrňák, který v útoku napřed nastřelil pukem Leddyho a následně stejného soupeře podrazil, když se snažil napálil odražený puk.

19:03
    Velká šance domácích, v níž se před brankou zjevil Lee, kterému se ale nepodařilo tečovat Barzalovu střílenou přihrávku tak, aby umístil puk za Raska.

18:09
    Carlo se provinil faulem a za podražení odchází na trestnou lavici. První přesilovka pro domácí celek.

17:03
    Islanders se po krátkém vytěsnění z útočného pásma rychle vrátili a do obrovské šance se dostal Cizikas, který ale tísněn Millerem trefil jen horní tyčku.

14:03
    Bude se poprvé v utkání vylučovat a hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za sekání obdržel Brock Nelson.
    09:30 Jordan EBERLE - 1:1

09:30
    Islanders právě vstřelili branku!
    Po velké chybě obránce Brandona Carla před vlastní brankou se ke kotouči dostal JORDAN EBERLE, který zachoval ledový klid a dokázal si naznačením vynutit zákrok brankáře Raska betonem, který následně protáhlou kličkou do strany obešel a z bezprostřední blízkosti vyrovnal na 1:1. Bez asistence.
    08:17 Danton HEINEN - 0:1

08:17
    Po vyhraném buly v útočném pásmu Bostonu se k puku za kruhem pro vhazování dostal DANTON HEINEN, jenž pohotovou střelou propálil vše, co mu stálo v cestě, včetně brankáře Haláka. Asistence: Riley Nash.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 10. Eberle – 9. Heinen (Riley Nash), 29. Bergeron (Marchand, Heinen), 50. Marchand (Pastrňák), 56. Schaller (Kuraly, McAvoy), 58. Acciari (Schaller, K. Miller)

New York Islanders: Halák (Greiss) – Leddy, Pelech, Hickey, Pulock, Aho, Mayfield – Lee, Tavares (C), Jo. Bailey – Ladd (A), Barzal, Eberle – Prince, B. Nelson, Fritz – Chimera, Cizikas, Clutterbuck (A).
    Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Chára (C), McAvoy, Krug, Carlo, Grzelcyk, K. Miller – Marchand, Bergeron (A), Pastrňák – DeBrusk, Krejčí, Spooner – Heinen, Riley Nash, Backes (A) – Schaller, Kuraly, Acciari.

Rozhodčí: O’Rourke, Watson – Nagy, Kovachik