Philadelphia – Pittsburgh 1:5 (kon.) | Toronto – Tampa 0:2 (kon.) | Carolina – Washington 4:5 (po pr.)
NY Islanders – Boston 1:5 (kon.) | Montreal – San Jose 1:4 (kon.) | St. Louis – New Jersey 3:2 (2:0 po s.n.)
Minnesota – Florida 5:1 (kon.) | Dallas – Columbus 1:2 (kon.) | Colorado – Winnipeg 3:2 (po pr.)
Edmonton – Los Angeles 0:5 (kon.) | Vancouver – Anaheim 0:5 (kon.) | Vegas – Nashville 3:0 (kon.)

3. Ryan Getzlaf (ANA) 1+2 (06:47:13)

Hostující celek vyhrává naprosto jednoznačně 5:0. Vancouver byl sice střelecky aktivnější, ale ani jednou nedokázal prostřelit brankáře Ducks.

59:23
    Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Anaheimu.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:37
    Brandon Montour přestřelil, jeho rána končí nad brankou.

57:46
    Jacob Markström kryje kotouč po střele, kterou vyslal z mezikruží Derek Grant.

57:19
    Hostující brankář musel zasahovat proti střele, kterou vyslal Daniel Sedin.

56:41
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Ducks.

56:20
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

56:05
    Ryan Miller má na svém kontě další zákrok, poradil si s pokusem Edlera.

55:22
    Edler vypálil a jeho pokus kryje hostující Ryan Miller. Komerční přestávka.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny.

54:02
    Na modré čáře se napřáhl Erik Gudbranson. Jeho projektil končí mimo branku, gólman zasahovat nemusel.

53:20
    Poslední minuty hry nenabízí příliš atraktivní hokej, utkání se z povinnosti dohrává. Anaheim míří za jednoznačnou výhrou.

52:17
    Jakob Silfverberg zakončoval a jeho pokus drží brankář Canucks.

52:00
    Osm minut před koncem třetí třetiny se píská postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

51:34
    Jacob Markström kryje ránou z bezprostřední blízkosti, kterou vyslal Antoine Vermette.

51:10
    28:22, střelecky je aktivnější domácí celek, který se ovšem nemůže prosadit a snížit nepříznivý stav.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 1. Henrique (H. Lindholm, Manson), 14. Rakell (Getzlaf, Cogliano), 25. Getzlaf (H. Lindholm, Manson), 41. Vermette (Getzlaf, Rakell), 48. D. Grant (Manson, N. Ritchie)

Vancouver Canucks: A. Nilsson (41. Markström) – Edler, Stecher, Del Zotto, Ch. Tanev, D. Pouliot, Gudbranson – D. Sedin, H. Sedin, Eriksson – Vanek, Gagner, Boeser – Goldobin, M. Granlund, B. Gaunce – Dowd, Chaput, Boucher.
    Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – H. Lindholm, Manson, Fowler, Bieksa, Montour, Holzer – Vermette, Getzlaf, Rakell – Cogliano, Kesler, Silfverberg – Henrique, Wagner, N. Ritchie – D. Grant, L. Shaw, Roy.

Rozhodčí: Joannette, McIsaac – Nansen, Berg

Diváci: 18 865