Pardubice – Olomouc 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Zlín 2:3 (1:3 po s.n.) | Jihlava – Litvínov 5:4 (kon.)
Chomutov – Mountfield HK 3:2 (po pr.) | Vítkovice – Plzeň 3:0 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 3:2 (kon.)
    Antonín HONEJSEK - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Aukro Berani Zlín.
    Autorem vítězné branky je ANTONÍN HONEJSEK.
    42:18 Radan LENC - 2:2

42:18
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    A je vyrovnáno, Středočeši jsou za povedený vstup do třetí třetiny odměněni gólem, o který se povedenou střelou z levého kruhu postaral RADAN LENC! Asistence: Lukáš Pabiška.
    22:09 Lukáš PABIŠKA - 1:2

22:09
    Dvoubrankový náskok Aukro Beranů dlouho nevydržel. Domácí srdcař LUKÁŠ PABIŠKA ujel po levém křídle, z úrovně kruhů vypálil a jeho rána propadla Kašíkovi do sítě! Asistence: Pavel Musil a Oldrich Kotvan.
    20:34 Pavel KUBIŠ - 0:2

20:34
    Zlín právě vstřelil branku!
    A už je to o dva góly, vstup do druhé třetiny hostům vyšel náramně. Veselého střelu Růžička s problémy vyrazil a k dorážce z bezprostřední blízkosti se dostal PAVEL KUBIŠ, který už měl úlohu snadnou. Asistence: Ondřej Veselý a Tomáš Fořt.
    03:38 Zdeněk OKÁL - 0:1

03:38
    Ševci se rychle dostávají do vedení! ZDENĚK OKÁL si od pravého hrazení nabruslil až do mezikruží, odkud vystřelil švihem a Růžičkovi puk propadl za záda. Bez asistence.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 23. Pabiška (P. Musil, Kotvan), 43. Lenc (Pabiška) – 4. Okál, 21. Kubiš (O. Veselý, Fořt), rozh. náj. Honejsek