Čtvrtek 04.01.2018, 18:20 • ICE ARENA • 2. liga skupina Západ • 30. kolo

Letňany právě vstřelily branku!
    Zřejmě je hotovo. Bývalý sparťanský forvard DOMINIK VOLEK zacílil do prázdné klece a vrací Letňanům dvoubrankový náskok. Asistence: Jiří Hozák, Ivan Lytvynov

57:58
    Dvůr Králové právě vstřelil branku!
    A hra bez brankář se vyplatila! Dvůr Králové trefou JAKUBA VITEBSKÉHO snižuje na 5:4. Asistence: Daniel Filip.

53:38
    Autorem branky je DOMINIK VOLEK. Bez asistence.

46:14
    Letňany dokonávají obrat. TOMÁŠ DYRYNK se zjevil sám před poloodkrytou svatyní Dvora Králové a zavěsil. Asistence: Martin Kotyra

39:18
    A stíhací jízda je dokonána! Z bezprostřední blízkosti propálil Čápa BARTOLOMĚJ UHLÍŘ a stav zní 3:3. Asistence: Ivan Lytvynov, Dominik Volek

38:39
    A už to je jenom o gól! Bombou v přesilovce od modré se trefuje MAREK NOVÁK. Asistence: Josef Saňa, Tomáš Honetschlager

37:00
    Naprosto zasloužená branka pro domácí. Po tlaku během celé 2. třetiny se konečně prosadili. Při skrumáži před brankou nakonec VÁCLAV PRCHAL dostrkal puk za brankovou čáru. Asistence: Mare Novák

33:23
    Tak to se Letcům opravdu nepovedlo. Po velmi povedené první půlce druhé třetiny nechali jet hostujícího JAKUBA LUŠTINCE samotného prakticky od modré, a ten střelou do horního růžku zvyšuje na 3:0 pro RODOS. Asistence: David Hrazdíra, Milan Valášek

8:04
    YAROSLAV UKHIN předvedl parádní kličku do forhendu a vsítil. Hosté tak už vedou 0:2. Asistence: Jakub Luštinec, Lukáš Karlík.

4:21
    Autorem branky je DANIEL FILIP. Asistence: Jakub Kmošek a Petr Zmítko.

Jan Hausmann

Branky a nahrávky: 37. Prchal (Novák), 39. Novák (Saňa, Honetschlager), 40. Uhlíř (Lytvynov, Volek), 47. Dyrynk (Kotyra), 54. Volek, 60. Volek (Hozák, Lytvynov) – 5. Filip (Kmošek, Zmítko), 9. Ukhin (Luštinec, Karlík), 34. Luštinec (Hrazdira, Valášek), 58. Vitebský (Filip)

HC Letci Letňany: Pírs, Sljusarčuk – Gebell, Kučera L., Uhlíř, Lytvynov, Kučera J., Novák, Saňa "A" – Honetschlager, Švarc, Prchal Vo., Dyrynk, Kadane "A", Volek, Kotyra "C", Hozák, Horák, Havlůj, Lojka, Prchal Vá.
    HC Dvůr Králové n. Labem: Čáp, Veselý – Vitebský "A", Klust, Hamerský "C", Hlaváč, Petira, Junek, Karlík – Filip, Hrazdira, Kmošek, Sedláček, Zmítko, Kocián, Luštinec, Ukhin, Fiřt "A", Ježek, Valášek

Rozhodčí: Beránek, Schopf, Horažďovský