Benátky n/J – Frýdek-M. 1:3 (kon.) | Vsetín – Kadaň 11:0 (kon.) | Třebíč – Prostějov 4:2 (kon.)
K. Vary – Havířov 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Motor ČB 1:4 (kon.) | Kladno – Slavia 7:2 (kon.)
Přerov – Litoměřice 8:3 (kon.)
HC Benátky nad Jizerou
1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
HC Frýdek-Místek
Čtvrtek 04.01.2018, 17:30Chance liga • 36. kolo

Domácí mohou mrzet neproměněné šance ve druhé třetině, hosté v závěrečné části byli lepším týmem, avšak rozdílovou branku dokázali vstřelit až čtyři minuty před koncem. V samém závěru potvrdil vítězství proměněným trestným střílením Chmielewski. (19:46:23)

59:25
    Puk je mimo kluziště, vhazovat se bude ve středním pásmu.

59:22
    Maierovu střelu Daneček vyrazil, avšak hosté nevyhodili.

58:48
    Stezka odjíždí na střídačku, domácí jsou v šesti!

58:48
    Vyloučen hostující Jan Zahradníček za podražení.

58:39
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    ARON CHMIELEWSKI zamíchal s pukem v těsné blízkosti brankáře Stezky a poté ho poslal pod břevno.

58:39
    Chmielewského nyní v sólu vychytal Stezka, bylo to ale s hozenou Havlínovou holí – trestné střílení!

58:28
    Puk se odrazil k Chmielewskému, jehož střelu zblokoval Havlín!

58:09
    Po hře vysokou holí jsou domácí vykázáni do středního pásma.

57:32
    Ovčačík se vydal na útočný výlet, jeho střelu ale opět Stezka vyrazil.

56:51
    Ještě větší šance na druhé straně, kde Kovařčíkovu střelu vyrazil Stezka na tyč a poté si výtečným zákrokem poradil s Kofroňovou dorážkou!

56:38
    Závar před Danečkem, hosté se ale s vypětím sil ubránili.

56:22
    Hosty nyní zastavil odpískaný ofsajd.

55:44
    Hosté se stále drží v útočném pásmu, domácí se marně snaží dostat ke kotouči.

55:10
    Hosté byli nyní dlouhou dobu usazeni v útočném pásmu. Domácím se nedařilo získat kotouč. Poté Štumpf přesnou přihrávkou našel najíždějícího JAKUBA MATYÁŠE, který trefil přesně mezi Stezkovy betony. Asistence: Daniel Štumpf, Michal Kvasnica.

54:23
    Na Kovařčíkův pokus z levého křídla si počíhala Stezkova lapačka.

54:05
    Ovčačíkova tvrdá střela z mezikruží minula pravou tyčku!

53:15
    Kvasnica počkal na najíždějícího Bajteka, který ale neprostřelil Maierovy brusle.

Ondřej Nejedlo

Branky a nahrávky: 16. Chrtek (Z. Král, Havlín) – 40. Štumpf (Pechanec, Zahradníček), 56. Matyáš (Štumpf, Kvasnica), 59. Chmielewski (TS)

HC Benátky nad Jizerou: Stezka (Žajdlík) – Havlín, Husa, Kunst, Jan Bednář, Maier, Mirochnikov, Jandejsek – Jeník, Chrtek, Z. Král – Psota, Bittner, Hrníčko – Jašek, R. Veselý, Bělohorský – Kuťák, Šír, Wiencek.
    HC Frýdek-Místek: L. Daneček (Strmeň) – Bartko, Zahradníček, Haman, Ovčačík, Matyáš, Piegl, D. Stránský – Kofroň, O. Kovařčík, Chmielewski – Štumpf, Pechanec, J. Kalus – Kvasnica, Bajtek, Christov – Franek, Przybyla, Kafka.

Rozhodčí: Grech, Veselý – Coubal, Toman