Benátky n/J – Frýdek-M. 1:3 (kon.) | Vsetín – Kadaň 11:0 (kon.) | Třebíč – Prostějov 4:2 (kon.)
K. Vary – Havířov 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Motor ČB 1:4 (kon.) | Kladno – Slavia 7:2 (kon.)
Přerov – Litoměřice 8:3 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
4:2 (0:1, 4:0, 0:1)
LHK Jestřábi Prostějov
Čtvrtek 04.01.2018, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 36. kolo

Dnes o výsledku rozhodli přesilové hry a druhá třetina, ve které se domácí dokázali zlepšit v předváděné hře a obrátit vývoj zápasu. Pomohla jim k tomu dlouho trvající přesilovka 5 na 3. Ve třetí třetině sice byli aktivnější hosté, kteří dokázali snížit, ale víc už nestihli a Třebíč tak doma opět vítězí a připisuje si další 3 body do tabulky. Děkuji pro dnešek za pozornost a u dalších zápasů na shledanou. (19:58:08)

59:45
    A tak ještě další a daleko těžší.

59:39
    Ještě jeden zákrok Dostála.

59:29
    Po skrumáři puk skončil v ochranné síti.

59:10
    Puk ve středním pásmu.

58:48
    Krásný zákrok lapčkou proti střele od modré čáry předvedl Dostál.

58:24
    Oddechový čas pro hosty.

58:24
    Hosté teď na dlouho zavřeli Třebíč v jejím pásmu, ale vše ukončil rozhodčí, který viděl postavení útočícího hráče v brankovišit.

57:21
    Hosté to dál zkouší bez brankáře.

57:21
    Oddechový čas pro domácí.

57:18
    Dlouhý zámek Prostějova, kdy už odvovali brankáře zkoušeli hrát v 6 lidech. Puk nakonec dostali obranáci Třebíče na icing.

56:14
    Hosté ještě sympaticky bojují a chtějí utkání srovnat. Další zákrok Dostála.

55:06
    Zakázané uvolnění Třebíče.

54:27
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Těsně po skončení přesilovky se hosté prosazují z hole TOMÁŠE DIVÍŠKA. Asistence: Nouza.

54:10
    Nyní špatná kombinace hosty stála útočné pásmo.

52:58
    Třebíč ve 4 hráčích v poli.

52:55
    Ostrá střela od obránce šla nad a puk se tak vykutálel z pásma.

Matěj Peška

Branky a nahrávky: 28. Dolníček (P. Kratochvíl), 34. Gajarský (Paták), 38. Kusko (R. Erat, P. Kratochvíl), 38. Nedbal (R. Erat, Dolníček) – 15. Havlík (Nouza, Divíšek), 55. Divíšek (Nouza)

SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Do. Svoboda) – Nedbal, L. Vágner, Furch, Čejka (A), Hort, Půža, Jiří Wasserbauer – P. Kratochvíl, Dolníček (C), R. Erat (A) – Paták, Kusko, Malec – D Horký, Mlynář, Ferda – Gajarský, Süss, Matěj Novák.
    LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Groh) – M. Drtina, D. Kolář, A. Holík, Havlík, Žovinec, Rašner – Nouza (A), Divíšek (A), Starý – Dvořáček, Venkrbec (C), Rudovský – Nestrašil, V. Meidl, L. Luňák – Zabloudil, Prokeš, Fiala – Švec.

Rozhodčí: Doležal, Barek – Kreuzer, Šperl