Mountfield HK – Salzburg 1:6 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 1:3 (kon.)
HC Kometa Brno
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Berani Zlín
Čtvrtek 04.01.2018, 18:00 • DRFG Arena, Brno. • Extraliga staršího dorostu • 11. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, já se s vámi loučím a u nějakého dalšího onlajnu zase někdy na shledanou. :) (20:12:49)

Zlín ve třetí třetině potvrdil svoji dominanci v zápase a dvougólový náskok už si vzít nenechal. Ve 44. minutě sice snížil Vojtěch Střondala, to ale bylo i přes množství přesilových her od brněnských hokejistů vše. Necelé čtyři minuty před koncem ještě vítězství svého týmu potvrdil Dominik Luža. Zlínští si tak připisují první výhru a první tři body v nadstavbové části, zatímco brněnští hokejisté prohráli už třetí utkání v řadě.

59:19
    Jaroňkovův pokus míří mimo.

58:31
    Od modré opět střílel Hamrlík, jeho střelu Holata vyráží.

57:58
    Hamrlíkovu střelu chytá Holata.

57:46
    Brněnští mají zřejmě po zápase. Na dvě minuty za hrubost míří na trestnou Erik Meluzín.

56:10
    Zlín právě vstřelil branku!
    Hosté zvyšují svůj náskok. Lužovu střelu ztečoval LUKÁŠ SVĚTLÍK přesně k pravé tyči Holatovy brány. Brněnský gólman neměl šanci se stihnout přesunout. Zlín je blízko k zisku prvních bodů v nadstavbové části.
    Asistence: Dominik Luža, David Kozubík.

55:54
    Pískáno postavení mimo hru domácích hokejistů.

55:19
    Kowalczykovu střelu od modré má Kubík v lapačce.

55:00

54:54
    Ve vlastním oslabení prověřil Holatovu pozornost Dominik Luža.

54:19
    Sřondala podklouzl, zatímco se dostával do střelecké pozice. Zlínští vyhazují.

53:00
    Znovu špatné střídání na straně hostujícího týmu. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě opyká Tomáš Kristek.

51:59
    Možnost srovnat měl opět Střondala. Kavický mu nahrával přímo před bránu. ovšem Střondalova střela neprošla přes zlínského gólmana.

51:49

50:37
    Studeného střela míří nad.

49:49
    Kometa bude mít možnost srovnat. Na dvě minuty oslabil svůj tým Matěj Sebera za držení.

49:23
    Kučeříkovu střelu od modré vyrazil Kubík betony.

Adéla Hrabálková

Branky a nahrávky: 44. Střondala (Kučeřík, Svoboda) – 13. Luža (Kozubík), 21. Sebera (Weintritt), 57. Světlík (Luža, Kozubík)

HC Kometa Brno: Holata (Kašpar) – Věžník, Kowalczyk, Sedláček T., Kučeřík, Sedláček J., Gloz, Studený – Popelka, Caha, Minárik (C), Svoboda, Meluzín, Střondala, Zajíček, Kavický, Del Favero, Kunc.
    Berani Zlín: Kubík (Kořének) – Holík, Suhrada, Hamrlík, Jaroněk, Vítek, Janošek (C), Pavlas – Sebera, Podešva, Dvořáček, Pröschl, Weintritt, Světlík, Lekeš, Apolenář, Luža, Kozubík, Kristek.

Rozhodčí: Čuňočka – Czubaj, Procházka.