Žďár n/S – Pardubice 3:2 (po pr.) | Warriors Brno – Třinec 5:6 (po pr.)
SKLH Žďár nad Sázavou
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Čtvrtek 04.01.2018, 16:00 • Bouchalky • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina D

Konec zápasu. (18:22:40)

63:35
    Žďár právě vstřelil branku!
    V prodloužení se trefují Plameny a z dnešního utkání berou druhý bod! Po pěkné akci se z levé strany trefuje pod horní víko ROBERT BAČO. Asistence: Jakub Konečný

62:49
    Dobře se až před Baťka procpal Malenovský, ale toho svojí kličkou neošálil.

61:02
    Pardubice dál ještě ve své dohrávající přesilovce kombinují v útočném pásmu, ale zatím se vystřelit neodhodlaly.

60:24
    Střelu jednoho z hostující obrany Vít dobře viděl a choval ji v lapačce.

60:01

60:00

59:15
    Tak Plameny to přece jen stihly. A trefují se v poslední minutě 3tř. ve vlastním oslabení – 2:2. Z dorážky se prosadil JAKUB KONEČNÝ. Asistence: Robert Bačo

59:14
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Malenovský – 2 min., podražení).

59:03
    Vít je na střídačce a Plameny zkoušejí hru v šesti!

58:35
    Oddechový čas si berou domácí.

57:51
    Dobře z mezikruží vypálil Kloz, ale stejně dobře vyrazil puk Vít betonem mimo a drží tak ještě naději domácích na vyrovnání.

56:52
    Dynamo se osvobozuje a z domácí přesilovky už toho moc nezbývá.

56:04
    Plameny se ihned po buly usadily v útočném pásmu, ale svojí přehnanou kombinací se sami vyhnaly z útočného pásma.

54:59
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Odehnal – 2 min., hákování).

54:07
    Dobře si mezi kruhy vybruslil ke střele Hledík, ale puk poslal střelou nakonec mimo bránu.

50:21
    Úplně sám byl před bránou osamocený Matas, jenže místo střely zbytečně hledal někoho ze svých spoluhráčů kterému stejně puk na hokejku poslat nedokázal a z obrovské šance tak vůbec nic nebylo.

48:06
    Do útoku se po delší době dostali i domácí, ale když už se dostali za půlku tak špatně přešli přes modrou a rozhodčí tak odpískal offsajd.

46:25
    Střelu někoho z hostí protečoval jeden z domácích do ochranné sítě. Hra se přerušila a vhazovat se tak bude opět před Vítem.

Jakub Janů

Branky a nahrávky: 8. Konečný (Putz), 60. Konečný (Bačo), 64. Bačo (Konečný) – 24. Hrdlička (Kubíček), 41. Pavlík (Herčík, Kaštánek)

SKLH Žďár nad Sázavou: Vít (Sivák) – Adámek, Cibuzar, Filip, Grauer, Macek – Doležal, Pelikán, Picka, Bačo, Kouba, Štola, Malenovský, Konečný, Bednář, Matas, Doležal, Putz
    HC Dynamo Pardubice: Batěk (Ševčík) – Vojtěch, Kaštánek, Pavlík, Nedelka, Hrádek, Odehnal, Hrdlička, Heligr – Hebek, Kubíček, Marha, Herčík, Kloz, Šťastný, Hledík

Rozhodčí: Ondráček – Berger, Kotrba