Česko – USA | 3:9 (kon.) | | | Švédsko – Kanada | 1:3 (kon.) |
Kanada – Rusko | 2:3 (kon.) | | | Česko – Švýcarsko | 4:3 (kon.) | | | USA – Švédsko | 2:1 (po pr.) |
Finsko – Německo | 4:1 (kon.) |
Slavia – Přerov | 1:2 (kon.) | | | Litoměřice – Benátky n/J | 5:4 (kon.) | | | Motor ČB – K. Vary | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Prostějov – Ústí n/L | 4:3 (kon.) | | | Kadaň – Třebíč | 3:2 (kon.) | | | Frýdek-M. – Vsetín | 4:0 (kon.) |
Havířov – Kladno | 2:1 (kon.) |
NY Islanders – Pittsburgh | 0:4 (kon.) | | | Detroit – Florida | 4:2 (kon.) | | | Ottawa – San Jose | 6:5 (po pr.) |
Winnipeg – Buffalo | 4:3 (kon.) | | | Chicago – Vegas | 4:5 (kon.) | | | Philadelphia – St. Louis | 6:3 (kon.) |
Dallas – Edmonton | 5:1 (kon.) |
Čerepovec – Nižněkamsk | 5:2 (kon.) | | | N.Novgorod – Soči | 1:2 (1:3 po s.n.) | | | Spartak Moskva – Kazaň | 2:3 (kon.) |
Riga – Ufa | 3:4 (po pr.) |
Bílina – Jablonec n/N | 4:5 (po pr.) | | | Poruba 2011 – Nový Jičín | 1:3 (kon.) | | | Šumperk – Val. Meziříčí | 6:3 (kon.) |
SHK Hodonín – Opava | 5:2 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Pelhřimov | 3:2 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Nymburk | 5:3 (kon.) |
Řisuty – Kobra | 5:4 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Most | 5:0 (kont.) | | | Klatovy – Žďár n/S | 3:6 (kon.) |
David Servis – Písek | 8:2 (kon.) | | | Tábor – Kolín | 2:5 (kon.) | | | Děčín – Vrchlabí | 2:11 (kon.) |
Letňany – Sokolov | 2:3 (kon.) |
Slavia – Kladno | 5:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Č. Budějovice | 0:7 (kon.) | | | Kometa Brno – Vítkovice | 1:3 (kon.) |
K. Vary – Sparta | 1:2 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Olomouc | 2:6 (kon.) | | | HC Plzeň – Liberec | 1:3 (kon.) |
Pardubice – Salzburg | 2:3 (kon.) | | | Warriors Brno – Chomutov | 6:4 (kon.) |
Olomouc – Mountfield HK | 3:2 (kon.) | | | Třinec – HC Plzeň | 2:7 (kon.) | | | Vítkovice – Č. Budějovice | 0:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – K. Vary | 4:2 (kon.) | | | Liberec – Kladno | 5:2 (kon.) | | | Sparta – Chomutov | 0:2 (kon.) |
Slavia – HC Litvínov | 10:4 (kon.) |
Technika Brno – Poruba | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Chomutov – Č. Budějovice | 5:1 (kon.) | | | Přerov – Mladá Boleslav | 2:1 (kon.) |
Sparta – HC Litvínov | 0:3 (kon.) | | | Liberec – HC Plzeň | 1:3 (kon.) | | | Vsetín – Třinec | 3:4 (kon.) |
Warriors Brno – HK MD Šumperk | 1:8 (kon.) | | | Pardubice – Kometa Brno | 3:1 (kon.) | | | Havířov – Zlín | 5:0 (kon.) |
Jihlava – Letňany | 0:0 (odl.) | | | Mountfield HK – Vítkovice | 4:5 (kon.) | | | PZ Kladno – Kladno | 2:6 (kon.) |
Žďár n/S – Havlíčkův Brod | 3:6 (kon.) | | | Třemošná – K. Vary | 3:2 (po pr.) |
Trenčín – Nové Zámky | 3:1 (kon.) | | | Nitra – Košice | 4:3 (po pr.) | | | Žilina – Zvolen | 0:3 (kon.) |
Banská Bystrica – Detva | 9:1 (kon.) | | | Poprad – Lipt. Mikuláš | 3:2 (kon.) |
Kobra Praha B – Hvězda B | 5:10 (kon.) | | | Č. Lípa – Gepardi Jablonec | 9:5 (kon.) | | | Telč – Tábor B | 2:8 (kon.) |
Příbram – Slaný | 1:5 (kon.) | | | Králův Dvůr – Černošice | 2:9 (kon.) | | | Strakonice – HC Vimperk | 5:8 (kon.) |
Milevsko – Pelhřimov B | 11:3 (kon.) | | | Veselí nLuž. – Soběslav | 7:6 (po pr.) | | | HC Rokycany – Nejdek | 9:6 (kon.) |
Frýdlant – HC Varnsdorf | 8:6 (kon.) | | | Velká Bíteš – Kroměříž | 7:4 (kon.) | | | Rosice – Uh.Ostroh | 3:13 (kon.) |
Břeclav – Uničov | 6:4 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Uh.Brod | 6:0 (kon.) | | | Krnov – Orlová | 5:3 (kon.) |
Wolves Č. Těšín – Nový Jičín B | 10:1 (kon.) | | | H. Benešov – Studénka | 3:7 (kon.) | | | Kutná Hora – Poděbrady | 4:5 (kon.) |
Vlašim – Čáslav | 1:4 (kon.) | | | Mělník – Neratovice | 2:3 (po pr.) | | | Bohumín – Frýdek-M. "B" | 5:3 (kon.) |
V.Popovice – Mladá Boleslav B | 6:4 (kon.) | | | HC Domažlice – Klatovy | 3:4 (kon.) | | | Trstěnice – Cheb | 4:7 (kon.) |
Blansko – Vel. Meziříčí | 1:6 (kon.) | | | Hvězda Praha – Žižkov Praha | 18:2 (kon.) | | | Mar.Lázně – Čerti Ostrov | 2:16 (kon.) |
HC TNP Praha – Kobra Praha B | 10:3 (kon.) |
Litoměřice – HC Domažlice | 10:2 (kon.) |
Zlín sledge – Litvínov | 0:0 (*15:05) | | | Studénka Sledge – Karlovy Vary | 0:0 (*15:05) | | | SOHO Olomouc – HC Sparta Praha Sledge | 0:0 (*15:05) |
Zlín sledge – Karlovy Vary | 0:0 (11:30) | | | Studénka Sledge – Litvínov | 0:0 (11:30) | | | SOHO Olomouc – SHK Mustangové | 0:0 (11:30) |
konec
HC Děčín
2:11
(1:4, 1:3, 0:4)
HC Stadion Vrchlabí
50:50
|
Vyloučení v týmu HC Děčín (Michal Oliverius – 2 min., podražení).
|
|
48:24
|
Vyloučení v týmu HC Děčín (Radim Vacek – 2 min., sekání).
|
|
35:14
|
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Patrik Urban – 2 min., hákování).
|
|
16:31
|
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Urban – 2 min., vysoká hůl).
|
|
03:31
|
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Štěpán Havránek – 2 min., držení protihráče).
|
|
02:12
|
Vyloučení v týmu HC Děčín (Pavel Zajan – 2 min., vysoká hůl).
|
|
01:34
|
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Tomáš Jirků – 2 min., sekání).
|
Branky a nahrávky:
5. Volráb (Hašek, Zajan), 33. Hašek (Molnár, Zajan) – 1. Šťastný (Havránek, Filip), 6. Filip (Procházka, Abraham), 10. Miškovský (Chleborád, Urban), 15. Miškovský (Urban, Moník), 28. Kerekanič (Šimoníček, Bláha), 28. Tržický, 34. Kerekanič (Šimoníček, Pojkar), 45. Bláha (Šimoníček, Pojkar), 47. Pojkar (Miškovský), 55. Havránek (Šťastný, Filip), 60. Miškovský (Urban, Jirků)
Rozhodčí: Knapík – Goltsch, Janíček
Diváci: 543
Neproměněná penalta:
HC Děčín:
Lavinger (od 15. Šticha) – Michajličenko, Tenkrát, Hříbal, Balcar, Kaltenböck, Chmel, Molnár – Zajan, Volráb, Fojt – Oliverius, Chovanec, Petráš – Vacek, Hašek, Kopta – Baránek, Amirov
Náhradníci:
Trenér:
HC Stadion Vrchlabí: Abrahám (Jelínek) – Tržický, Abraham, Pojkar, Jirků, Chleborád, Havránek, Matějček – Oppelt, Miškovský, Šimoníček – Urban, Kerekanič, Filip – Bláha, Šťastný, Moník – Procházka
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Stadion Vrchlabí: Abrahám (Jelínek) – Tržický, Abraham, Pojkar, Jirků, Chleborád, Havránek, Matějček – Oppelt, Miškovský, Šimoníček – Urban, Kerekanič, Filip – Bláha, Šťastný, Moník – Procházka
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Knapík – Goltsch, Janíček
Diváci: 543
Vendula Zdražilová