Znojmo – Pardubice 9:4 (kon.) | Chodov – Střešovice 7:3 (kon.) | Sparta – Ostrava 8:7 (po pr.)
FAT PIPE Florbal Chodov
7:3 (2:1, 3:1, 2:1)
PSN Tatran Střešovice
Sobota 06.01.2018, 19:00Livesport Superliga • 19. kolo

Ode mě to bude dnes již všechno. Užijte si zbytek víkendu a u dalšího textového přenosu na onlajnech opět napočtenou. (21:05:50)

Zápas mezi Chodovem a Střešovice končí. Domácí svého dnešního soupeře přehráli a zaslouženě zvítězili 7:3. Za Chodov se trefili dvakrát Vávra s Ondruškem, jednou Strachota, Mikeš a Sýkora. Za Tatran Slavík, Beneš a Gašparík.

Nejlepší hráči:

Tatran: Filip Langer
    Chodov: Jan Barák

59:59 Tom ONDRUŠEK - 7:3

59:59
    Chodov právě vstřelil branku!
    TOM ONDRUŠEK trefuje prázdnou bránu necelou sekundu před koncem.
    59:42 Ronald GAŠPARÍK - 6:3

59:42
    Tatran právě vstřelil branku!
    Hosté kosmeticky upravují skóre zápasu. RONALD GAŠPARÍK přijal přihrávku od Marka Beneše a zakončil z pravé strany k pravé tyči. Asistence: Marek Beneš

59:21
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Marek Vávra – 2 minuty, Nesportovní chování).

59:20
    Tatran opět v šesti.

59:17
    Oddechový čas pro hosty.

59:00
    Probíhá poslední minuta poslední třetiny.

57:36
    Střela míjí Barákovu bránu.

56:09
    Chodovští se zatím neprosadili.

54:48
    Vyloučení v týmu Tatran Střešovice (Ronald Gašparík – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).

54:48
    Domácí budou pokračovat v přesilové hře.

53:18
    Rebro vychytal jednoho z útočníků před brankou.

51:27
    Němeček našel Beneše, ten míček ale okamžitě ztratil.

50:36
    Chodov rozehrává zpoza vlastní brány.

49:10
    Nyní vidíme vyrovnaný florbal s pár střelami na obou koncích.

46:07
    Pěkný zákrok Baráka po střele z první.
    44:15 Marek VÁVRA - 6:2

44:15
    Domácí přidávají další branku. Pražan poslal přízemní nabídku směrem k MARKU VÁVROVI, který jen usměrnil míč pod břevno Rebrovy brány. Asistence: Martin Pražan

43:29
    Beneš míjí bránu.

41:11
    Hráči Tatranu se celý zbytek přesilovky drželi v útoku. Baráka však nepřekonali.

40:01

Máme to konec druhé periody zápasu. Chodov byl většinu třetiny lepší, proto také zaslouženě vede 5:2. Za domácí se trefili Ondrušek, Sýkora a Mikeš. Na 5:2 skóre upravil Marek Beneš.

40:00

39:55
    V této třetině se Tatranu přesilovku využít nepodáří.

39:21
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Ondřej Mikeš – 2 minuty, Hrubost).

38:00
    Hosté snižují na rozdíl tří branek. MAREK BENEŠ natáhl a poslal povedenou střelu do šibenice. Asistence: Filip Langer

37:33
    Tentokrát střelecký pokus míjí domácí svatyni.

37:07
    Míč teď nebezpečně skákal u Barákova brankoviště.

35:36
    Chodovským se vůbec nepovedl protiútok 2 na 1.

33:34
    Velká šance hostů! Meliš nedokázal trefit poloodkrytou bránu.

32:30
    Střela obránce Pražana byla zblokována.

31:51
    Tatran se snaží, ale k šancím se nedostává.

30:10
    Další branka domácích. Do dobré pozice se dostal ONDŘEJ MIKEŠ a překonal brankáře střelou k levé tyčce. Asistence: Tom Ondrušek

28:51
    Chodov přesně v moment skončení přesilovky navyšuje své vedení. TOMÁŠ SÝKORA se zpoza branky dostal před ní a zakončil po zemi za záda Rebra. Asistence: Ondřej Mikeš

27:36
    Přesilovkový kolotoč Chodova zatím nepřináší ovoce.

26:51
    Vyloučení v týmu Tatran Střešovice (Jan Kolísko – 2 minuty, Bránění ve hře).

26:01
    Domácím byla odpískána vysoká hůl.

23:12
    Domácí se dostávají zpět do dvoubrankového vedení. Po standartní situaci se k míčku dostal TOM ONDRUŠEK, který přesně vymetl levý horní růžek. Asistence: Martin Pražan

22:15
    Chodov se snažil něco vymyslet, akce končí zblokovanou střelou.

20:30
    První střelecký pokus ve druhé třetině Tatranu výrazně míjí bránu.

20:01

První třetina dnešního utkání je u konce. Chodov se dostal do dvoubrankového vedení díky gólům Marka Vávry a Michala Strachoty. Následně byl potrestán Mikeš za sekání a Slavík v přesilovce snížil na 2:1.

20:00

18:15
    Tatran svou přesilovku využívá! JAKUB SLAVÍK pohotově dorazil střelu Meliše za záda brankáře Baráka. Asistence: Milan Meliš

17:30
    Omlouvám se za technické problémy.

17:29
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Ondřej Mikeš – 2 minuty, Sekání).

17:14
    Další parádní akce Chodova. MICHAL STRACHOTA přijal Matejčíkovu přihrávku, nechal si přeběhnout obránce a zakončil přesně. Asistence: Marek Matejčík

16:45
    Tentokrát střelecký pokus míjí střešovickou bránu.

15:10
    Střela Mikeše po pěkné otočce gólem neskončila.

13:35
    Střelu chodovského hráče zblokoval obránce stojící před Rebrem.

11:56
    Střelu obránce Barák vyráží před sebe.

10:18
    Chodovští se snaží prokombinovat do šance.

08:23
    Barák musel likvidovat střelu jednoho z útočníků.

06:04
    Pěkná souhra Chodova. Po Ondruškově přihrávce si MAREK VÁVRA míč zpracoval a poté ho poslal k tyči. Přesunující se Rebro na míč nedosáhl. Asistence: Tom Ondrušek

05:23
    Pěkný zákrok Rebra po průniku soupeře před branku.

03:50
    Další zákrok Baráka, tentokrát po střele backhandem.

03:26
    Barák chytá jednoduchý míček.

02:35
    Slavíkova střela minula Barákovu bránu.

01:20
    Rebro chytá a okamžitě rozehrává na spoluhráče.

00:19
    Míček mimo hřiště po bloku jednoho z obránců Chodova.

00:01

Hráči již nastupují na hrací plochu. Za chvíli začínáme.

Vzájemná utkání

14. 11. 2017 Střešovice – Chodov 6:7 pp.
    11. 08. 2017 Chodov – Střešovice 6:5
    12. 02. 2017 Střešovice – Chodov 6:8

Tatran Střešovice

Naopak střešovičtí jsou rádi, že se drží na posledním místě zaručujícím čtvrtfinále play-off. Po 18 odehraných utkáních jsou osmí s 26 získanými body. Na devátý Liberec mají celkem velký náskok 8 bodů. Na sedmé Bohemians tři body. Nejlepší v kanadském bodování je Milan Meliš se 25 body. Nejvíce skórujícím hráčem je Marek Beneš, který se přesně trefil 16krát.

Poslední odehrané zápasy

17. 12. 2017 Střešovice – Florbal MB 2:5
    13. 12. 2017 Střešovice – Vítkovice 5:9
    11. 12. 2017 Střešovice – Česká Lípa 7:4
    03. 12. 2017 Florbal Ústí – Střešovice 7:6p

Tým z Chodova je na tom v letošní sezóně opět velmi dobře. Nachází se na druhém místě ligové tabulky se 46 získanými body. Na první Mladou Boleslav ztrácí jediný bod a to má odehrán o jeden zápas méně. Nejlepším hráčem v kanadském bodování je Marek Vávra se 41 body po 17 utkáních. Chodov také přivítal staronovou posilu, protože se do jeho kádru vrátil Miloš Tyl. Zatím pouze jen trénuje. (Pauzu měl kvůli pracovním i osobním důvodům).

17. 12. 2017 Sokol Pardubice – Chodov 2:11
    15. 12. 2017 Chodov – Otrokovice 6:3
    09. 12. 2017 Ostrava – Chodov 7:11
    03. 12. 2017 Chodov – FbŠ Bohemians 5:4

Dobrý večer, zdravím u dnešního atraktivního utkání 19. kola nejvyšší české florbalové soutěže mezi pražskými celky FAT PIPE Florbal Chodov a Tatran Střešovice.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Filip Krůza

Branky a nahrávky: 7. Vávra (Ondrušek), 18. Strachota (Matejčík), 24. Ondrušek (Pražan), 29. Sýkora (Mikeš), 31. Mikeš (Ondrušek), 45. Vávra (Pražan), 60. Ondrušek – 19. Slavík (Meliš), 38. Marek Beneš (Langer), 60. Gašparík (Marek Beneš)

FAT PIPE Florbal Chodov: Barák – Sýkora, Pražan – Vávra, Ondrušek, Mikeš – Vávra, Strachota, Matejčík.
    PSN Tatran Střešovice: Mich. Rebro – Deutsch, Marek Beneš, Ja. Kolísko – Slavík, O. Němeček, Meliš – Langer, Gašparík.

Rozhodčí: Galvas, Mikula