Jihlava – Zlín 3:4 (po pr.) | Liberec – Mountfield HK 7:0 (kon.) | Olomouc – HC Litvínov 6:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:4 (2:3, 1:0, 0:0 - 0:1)
Berani Zlín
Středa 31.01.2018, 15:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga staršího dorostu • 12. kolo

Konec zápasu. (17:21:25)

63:58
    Zlín právě vstřelil branku!
    Aukro Berani se nejprve ubránili na konci základní hrací doby oslabení a 62 vteřin před koncem prodloužení rozhodují o své výhře. Trefil jí VOJTĚCH DOBIÁŠ, který tak dává při hře tři na tři svojí vůbec první branku za starší dorost v této sezoně. Asistence: Robert Sedláček, Jáchym Janošek.

60:02
    Hosté hrají v plném počtu.

60:01

Ve třetí třetině naopak branka nepadla. Jihlava se ubránila dvěma přesilovým hrám soupeře, Aukro Berani zvládli oslabení necelé dvě minuty před koncem základní hradí coby. Stav je tak 3:3 a uvidíme, zda rozhodne pět minut nad rámec základní hrací doby.

60:00

57:52
    Jan Dluhoš oslabuje svůj tým v hodně špatnou chvíli, vždyť do konce chybí necelé dvě minuty. Zlínští tak budou hrát oslabení a budou tedy rádi, pokud stráví obránce Aukro Beranů na trestné lavici celé dvě minuty.

Na vyloučení: 5-5.

55:32
    Zlín svojí možnost přivést zápas znovu k vedení promarnil, hraje se tak opět v plném počtu.

53:32
    Od druhé třetiny rozhodčí vylučují pouze na jihlavské straně. Čtvrtý trest Dukly za sebou si odsedí Martin Barák, který držel soupeře.

Na vyloučení: 5-4.

45:39
    Jihlava hraje opět v plném počtu.

43:39
    Pavel Zvěřina si posedí dvě minuty na trestné lavici a Zlín tak má možnost další přesilové hry.

Na vyloučení: 4-4.

40:01

Další třetina začne přibližně v 16:25.

Ve druhé třetině jsme se dočkali dvou jihlavských trestů, které ale Zlín nevyužil. Naopak dvě minuty před odchodem do kabin zkompletoval hattrick Tomáš Chlubna a stav je tak rázem nerozhodný 3:3.

40:00

38:00
    Dukla právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ CHLUBNA vstřelil v letošní sezně v kategorii staršího dorostu šest branek a z toho tři v dnešním utkání. Útočník kategorie mladšího dorostu dovršuje svůj hattrick a 0:3 tak Dukla rázem srovnává na 3:3. Asistence: Jakub Filip.

32:25
    Jihlava hraje v plném počtu a ani tuto přesilovku Zlín nevyužívá.

30:25
    Vítězslav Brož se dvě a čtvrt minuty po návratu z trestné lavice vrací zpět do prostoru pro vyloučené hráče. Tentokrát jde ven za podražení.

Na vyloučení: 3-4.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 11. Chlubna, 20. Chlubna (Čermák, Krajíček), 38. Chlubna (Filip) – 2. Sebera, 7. Kozubík (Pröschl, Fajkus), 10. Kozubík (Fajkus), 64. Dobiáš (Sedláček, Janošek)

HC Dukla Jihlava: Juřička (Chaloupek) – Křišta, Piskač, Veleba, P. Brož, Smolko, Trávník, Zvěřina – V. Brož, Chlubna, Čermák, Krajíček, Najman, Filip, Juda, Pigl, Barák, Svoboda.
    Berani Zlín: Kubík (Kořének) – Holík, Dluhoš, Suhrada, Hamrlík, Jaroněk, Janošek, Pavlas – Sebera, Podešva, Pröschl, Světlík, Lekeš, Sedláček, Dobiáš, Fajkus, Kristek, Kozubík.

Rozhodčí: Luděk Vepřek – Pavel Kříž a Martin Šustr