Slavia – Kladno 5:2 (kon.) | Mountfield HK – Č. Budějovice 0:7 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 1:3 (kon.)
K. Vary – Sparta 1:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Olomouc 2:6 (kon.) | HC Plzeň – Liberec 1:3 (kon.)
Pardubice – Salzburg 2:3 (kon.) | Warriors Brno – Chomutov 6:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
HC Sparta Praha
Sobota 06.01.2018, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga staršího dorostu • 12. kolo

Ve třetí třetině Sparta čtyři minuty před koncem přidala vedoucí branku, o kterou se postaral Dominik Arnošt.

Ode mne je pro dnešní odpoledne vše, loučí se s vámi Kamila Ströerová. (14:59:27)

59:47
    Domácí se drží v pásmu, ale ke střele se nedostali.

59:18
    Energie zkouší hru bez gólmana.

58:27
    Domácí se dostávají do třetiny hostů.

58:11
    Karlovarští se dopouští zakázaného uvolnění.

58:08
    Do konce utkání zbývají dvě minuty.

55:38
    Sparta právě vstřelila branku!
    DAVID VITOUCH si obehrál čtyři hráče, položil si Bednáře a bekhendovou střelou se trefil pod víko karlovarské svatyně. Asistence: Ondřej Pšenička, Marek Bláha.

54:44
    Karlovy Vary se konečně osvobozují, ovšem do útočné třetiny se na dlouho nedostaly.

54:09
    Domácí hrají v plném počtu.

54:07
    Miroslav Dani vystřelil od modré čáry, Bednář pro puk vyskočil a zasáhl ramenem.

53:27
    Karlovarským se podařilo na okamžik osvobodit, ale Praha je opět v útoku a pokouší se vstřelit vedoucí gól.

52:38
    Karlovým Varům se nedaří vyhodit do bezpečné vzdálenosti. Zatímco Sparta stále hledá další recept na Bednáře.

52:08
    David Cankov (KVA) si vysloužil od sudích dvouminutový trest za držení.

50:31
    Patrik Prymula nahodil kotouč do útočné třetiny, kde Sparta bojuje o místo ve třetině.

49:49
    Zavřel svou střelou trefil tyčku.

48:58
    Maydl netrefil volný puk, který mohl poslat do prázdné branky.

48:13
    Matěj Frídl (SPA) úmyslně posunul svou branku, za což si vysloužil dvě minuty pykání na trestné lavici.

47:45
    Energie míří do útoku, ale vzápětí Praha vyhazuje až na zakázané uvolnění.

Kamila Stříteská Ströer

David Sokol

Branky a nahrávky: 17. Hudečka (Zavřel) – 15. Pšenička (Vitouch), 56. Arnošt (Pšenička, Bláha)

HC Energie Karlovy Vary: Bednář (Horák) – Zavřel (A), Tureček, Záruba, Kořán, Novák (A), Houdek, Stejskal, Cankov – Maydl, Šťastný, Berčík, Křemen, Jiskra, Novotný, Hudečka, Černý, Holub (C), Karbulka, Ptáček, Fečo.
    HC Sparta Praha: Mičán (Švehlák) – Gajdoš, Bláha, Tůma (C), Bureš, Havlín, Najman, Lis – Pšenička, Vitouch, Arnošt (A), Prymula, Dani, Čech (A), Kasanda, Obadal, Flídr, Škola, Najman.

Rozhodčí: Grech – Gerát, Belko