Jablonec – Velké Hamry 4:1 (kon.) | Ostrava – Hlučín 2:1 (kon.) | RB Lipsko – Dukla Praha 2:0 (kon.)
RB Lipsko
2:0 (1:0)
FK Dukla Praha
Sobota 06.01.2018, 15:30 • Red Bull Arena, Lipsko • Přípravný zápas

79
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Kušnír, přichází Douděra.
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Tetour, přichází Dancák.

70
    Lipsko právě vstřelilo branku!
    BRUMA se po chybě hostující obrany dostal k míči, dostal se k hranici pokutového vápna a pěknou střelou k tyči přidal druhou domácí branku v tomto utkání. Dvacet minut před koncem tedy Lipsko vede nad Duklou o dvě branky.

67
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Holek, přichází Ostojič.
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Podaný, přichází Preisler.
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Miloševič, přichází Doumbia.

60
    Schmitz se skvěle položil do své střely z voleje a jenom o chloupek minul pražskou branku, kterou ve druhém poločase hájí Hruška.

46
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Rada, přichází Hruška.
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Holík, přichází Brandner.
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Koreš, přichází Schranz.
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Kovaľ, přichází Bilovský.

32
    Žlutou kartu dostává Kušnír (FK Dukla Praha).

19
    Rada skvělým zákrokem na brankové čáře zabránil druhé brance.

13
    Naby Keïta skvěle vysunul FEDERICA PALACIOSE za hostující obranu a ten svou šancí nepohrdnul. Střelou na zadní tyč překonal poprvé v zápase hostujícího Radu v brance Dukly. Lipsko tedy od 13. minuty vede 1:0.