Boston – Carolina 7:1 (kon.) | Ottawa – Tampa 6:3 (kon.) | Toronto – Vancouver 3:2 (2:1 po s.n.)
Arizona – NY Rangers 1:2 (0:1 po s.n.) | Colorado – Minnesota 7:2 (kon.) | Calgary – Anaheim 3:2 (kon.)
Los Angeles – Nashville 3:4 (kon.) | NY Islanders – New Jersey 5:4 (1:0 po s.n.) | Philadelphia – Buffalo 4:1 (kon.)
Chicago – Edmonton 4:1 (kon.) | Winnipeg – San Jose 4:1 (kon.) | Washington – St. Louis 4:3 (po pr.)
Columbus – Florida 3:2 (3:2 po s.n.)
Calgary Flames
3:2 (2:0, 0:0, 1:2)
Anaheim Ducks
Neděle 07.01.2018, 04:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:51:54)

Dnešní utkání sledovalo 19 258 diváků.

Československá stopa v utkání:

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.

Anaheim Ducks: 10.

Po prohraném vhazování již Ryan Getzlaf (Anaheim) jen držel puk ve středním pásmu, ani nedovolil spoluhráčům, aby se ještě pokusili o nějakou akci... zápas tak končí vítězstvím Calgary! Domácí si výhru zaslouží, dnes sehráli velmi dobré utkání a byť se Anaheim dokázal v poslední dvacetiminutovce vrátit do hry a díky dvěma brankám i vyrovnat, nakonec se přece jenom z vítězství radují domácí, když po pěkné akci rozhodl v posledních sekundách Hamilton.

59:50
    Anaheim to ještě zkouší v šesti, ale zbývá již málo času.
    59:44 Dougie HAMILTON - 3:2

59:44
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Tak to asi čekal málokdo, domácí dávají vedoucí gól šestnáct sekund před koncem třetí třetiny! Michael Ferland krásnou zadovkou našel DOUGIE HAMILTONA, který si najel před Gibsona a zřejmě pod betony poslal puk za jeho záda. Asistence: Micheal Ferland a Sean Monahan.

59:14
    Ofsajd Bieksy, vhazovat se bude ve středním pásmu.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, utkání spěje do prodloužení.

58:24
    Calgary v závěru třetí třetiny v útočném pásmu, hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

57:22
    Ze středního pásma nahazuje Mark Giordano (Calgary) puk na Gibsona, ten chytá a přerušuje hru.

56:45
    Mikael Backlund (Calgary) pálí od modré, z levé strany, Gibson to řeší vyrážečkou, obránce Ducks poté získává puk.

56:20
    To se také potvrdilo, Corey Perry (Anaheim) pálí z pravé strany, Smith vyráží a domácím se poté podařilo dostat puk ze třetiny.

55:55
    Perry s Getzlafem v útočném pásmu, stupeň nejvyššího ohrožení pro domácí branku!

55:17
    Jakob Silfverberg (Anaheim) našel Fowlera, ten z levé strany pohotově pálí, Mike Smith levým betonem vyráží.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 8. Ferland (J. Gaudreau), 9. Giordano (Backlund, Tkachuk), 60. D. Hamilton (Ferland, Monahan) – 43. Silfverberg, 47. Getzlaf (H. Lindholm, Manson)

Calgary Flames: M. Smith (Rittich) – D. Hamilton, Giordano, Hamonic, Brodie, Stone, Kulak – Ferland, Monahan, J. Gaudreau – Brouwer, Backlund, Tkachuk – Hathaway, Jankowski, S. Bennett – Lazar, Stajan, Mangiapane.
    Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Manson, H. Lindholm, Bieksa, Fowler, Montour, Beauchemin – Rakell, Getzlaf, Vermette – Silfverberg, Kesler, Cogliano – Perry, Henrique, N. Ritchie – L. Shaw, D. Grant, Wagner.

Rozhodčí: Kowal, St. Pierre – Wheler, Amell

Diváci: 19 258