Bohemians – Liberec 6:7 (1:2 po s.n.) | Bulldogs – Otrokovice 2:5 (kon.) | Florbal Ústí – Mladá Boleslav 3:7 (kon.)
Vítkovice – Česká Lípa 8:2 (kon.)
po s.n. (1:2)
FbŠ Bohemians
6:7 (2:0, 1:4, 3:2 - 0:0)
FBC Liberec
Neděle 07.01.2018, 16:00Livesport Superliga • 19. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:01:31)

Je dobojováno, diváci se dnes určitě nenudili! Domácí vedli po polovině utkání o tři branky, jenže poté během sedmi minut čtyřikrát inkasovali a před závěrečnou dvacetiminutovkou už prohrávali. Na začátku třetí třetiny to bylo o dva góly, jenže Pražané skóre otočili a zase vedli. Šestnáct vteřin před koncem Liberec srovnal a o vítězi musela rozhodnout až trestná střílení. V těch měli navrch hosté, kteří berou o bod navíc!

65:00
    Liberec nakonec úspěšnější v samostatných nájezdech, Radek Valeš je střelcem rozhodující branky!

4. série
    1:2
    Naopak Radek Valeš využívá i své druhé trestné střílení, hostující celek tak bere o bod navíc!

4. série
    1:1
    Napodruhé už se David Šimek prosadit nedokázal, další mečbol pro Liberec!

3. série
    1:1
    Ovšem Vojtěch Hrůza jej nevyužil, minimálně dvě trestná střílení ještě uvidíme.

3. série
    1:1
    Daniel Cabejšek se prosadit nedokázal, Liberec má v tenisové terminologii mečbol!

2. série
    1:1
    Liberečtí znovu napodobují svého soupeře, Petr Salát taktéž nedokázal najít recept na domácího brankáře.

2. série
    1:1
    První neproměněný nájezd má na starosti Jakub Šárka, skóre se nemění!

1. série
    1:1
    Za hosty Radek Valeš. I on dokázal překonat brankáře a srovnal!

1. série
    1:0
    První nájezd si vzal na starost David Šimek, který se nemýlil a poslal domácí do vedení!

Samostatné nájezdy začínají.

Je to tak, v prodloužení jsme branku neviděli. O tom, kdo získá bod navíc, rozhodne až dovednostní soutěž!

65:00
    Prodloužení skončilo.

63:47
    Za malou chvíli začne poslední minuta prodloužení. Zatím to vypadá, že o vítězi budou rozhodovat až trestná střílení!

62:50
    Domácí mohli rozhodnout! Ani nadvakrát ale nedokázali balónek dostat až za záda Janoty, prodloužení se přehouplo do své druhé poloviny.

61:11
    Liberečtí florbalisté jsou i díky vyrovnávací trefě momentálně lepším týmem a kombinují poblíž domácí svatyně.

60:01

Štěpán Slovák

Branky a nahrávky: 10. Palatínus (Šefčík), 17. Krebner (Čihák), 27. Šárka (Čihák), 44. Šárka (Čihák), 48. Šárka (TS), 58. Šimek (Šárka) – 33. Ferdan (Salát), 34. Ferdan (Marek), 37. Balatka (Šoltys), 40. Valeš (Ferdan), 43. Salát (Janota), 60. Salát (Veselý), rozh. náj. Valeš