Bohemians – Liberec 6:7 (1:2 po s.n.) | Bulldogs – Otrokovice 2:5 (kon.) | Florbal Ústí – Mladá Boleslav 3:7 (kon.)

53:44
    Tak tohle byla paráda od domácích. Souček rychle rozehrál na JOSEFA RÝPARA, který prošel dopředu podél mantinelu na levé straně, dostal se do zakončení a přesnou střelou zamířil do pravého horní rohu. Asistence: Lukáš Souček.
    51:53 Adam DELONG - 6:2

51:53
    Až nyní se střelecká smůla protrhla. Tokoš našel přesnou přihrávkou ADAMA DELONGA, který přesnou střelou podél gólmana přidal šestý gól Vítkovic.. Asistence: Martin Tokoš.

46:14
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Daniel Štěrba – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).
    43:16 Marek DZIERŽA - 5:2

43:16
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Hostujícím hráčům se podařilo snížit. Přes ležícího Součka dokázal propasovat míček do branky MAREK DZIERŽA. Asistence: Jaromír Ekl.

41:47
    Vítkovice přidávají z kraje třetí části pátý gól. Skvělým důrazem před bránou se prosazuje JAKUB VILÍM. Asistence: Ladislav Gál.

34:30
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Dominik Jansa – 2 minuty, Bránění ve hře).
    25:18 Tomáš SLADKÝ - 4:1

25:18
    Jastřembský našel na středu hřiště TOMÁŠE SLADKÉHO, který nechytatelnou střelou navýšil vedení domácích. Asistence: Jan Jastřembský.
    19:37 Tomáš SLADKÝ - 3:1

19:37
    Vítkovice před první přestávkou utíkají do dvoubrankového vedení. Svým druhým gólem v zápase se prosazuje TOMÁŠ SLADKÝ. Ten dokázal překonat českolípského brankáře přesnou střelou k tyči. Asistence: Martin Tokoš.
    14:26 Tomáš SLADKÝ - 2:1

14:26
    Vítkovice otáčejí vývoj utkání. Jastřembský našel přesnou přihrávkou TOMÁŠE SLADKÉHO, který střelou z první neměl problém netrefit odkrytou část branky. Asistence: Jan Jastřembský.
    10:39 Ondřej FIRDA - 1:1

10:39
    Co se nepovedlo Firdovi před malou chvíli se povedlo teď. ONDŘEJ FIRDA si zpoza brámy posunul míček dopředu a mezi nohou a tyčkou dokázal míček propasovat do branky. Asistence: Josef Rýpar.

09:05
    Delong měl teď na florbalce vyrovnání! Dostal ideální přihrávku z pravé strany na levou k mantinelu. Zkusil to z první, ale míček netrefil ideálně a byl to spíš takový golfový úder než mířená střela.
    03:30 Jaromír EKL - 0:1

03:30
    Hosté jdou do vedení! Z rohu palubovky přilétla prudká přihrávka před branku, kde stál zcela nekrytý JAROMÍR EKL a ten zblízka nedal Součkovi šanci na zákrok. Asistence: Marek Dzierža.

MCh

Branky a nahrávky: 11. Firda (Rýpar), 15. Sladký (Jastřembský), 20. Sladký (Tokoš), 26. Sladký (Jastřembský), 42. Vilím (Gál), 52. Delong (Tokoš), 54. Rýpar (Souček), 59. Tokoš – 4. Ekl (Dzierža), 44. Dzierža (Ekl)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Gurkovský) – Jankulár, Nehera, Jastřembský – Hrubý, Firda, Sladký – Jan Šebesta, Tokoš, Vilím – Rýpar, Gál, Děček – Hájek, Bräuer, Hubálek – Delong, Němec.
    FBC 4CLEAN Česká Lípa: Ponomarev (Dvořák) – Vnuk, Dzierža, Kadlec – Mlejnek, Böhme, Vondráček – Hřebřina, Karel, Matějíček – Jansa, Jirsa, Štěrba – Hudík, Ekl.

Rozhodčí: Kamil Sojka, Tomáš Sojka