Bohemians – Židenice 9:7 (kon.) | Panthers – Liberec 4:2 (kon.) | Chodov – Olomouc 6:0 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
6:0 (3:0, 2:0, 1:0)
FBS Olomouc
Neděle 07.01.2018, 18:00Extraliga žen • 15. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:15:12)

Je dobojováno. Domácí celek dnes potvrdil roli favorita, ovšem výkon nebyl určitě podle představ trenérky Marešové. Chodov se trápil, v Olomouci zaznamenal třináct vstřelených branek, dnes se proti poslednímu celku prosadil pouze šestkrát. Hostující tým předvedl velmi sympatický výkon, jen tomu scházela vstřelená branka. Rozhodla spíše zkušenost a vyšší kvalita domácích.

58:47
    Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná minuta třetí třetiny. Domácí tým je na balónku a v poklidu kombinuje na polovině hřiště.

57:34
    Utkání se už jen dohrává. Hostující tým se snaží o čestný zásah, ovšem zatím se Olomouci nedaří vůbec dostat do nějakého zakončení.

56:58
    Chodov právě vstřelil branku!
    Trestné střílení si vzala na starost NELA JIRÁKOVÁ, která dělala kličku do forhendu, poté vystřelila pod břevno! Hostující gólmanka byla v tuto chvíli bez šance na úspěch!

56:58
    Franková teď vyběhla hodně vysoko z branky, poté zasáhla protihráčku, bude z toho trestné střílení pro domácí Chodov!

55:34
    Hostující celek cítí šanci, že by se dnes mohl prosadit. Možná i proto si v tuto chvíli vyžádala lavička Olomouce čas na poradu!

54:49
    O vítězi je rozhodnuto, příliš nám toho třetí třetina nenabízí. Chodov dnes určitě nehraje podle svých představ, za chvíli se rozběhne závěrečná pětiminutovka.

54:11
    Jiráková se dostala do obtížného zakončení. Dobrý zákrok ovšem předvedla Franková, která se stihla včas přesunout!

52:53
    Olomouc se dostala do dalšího brejku. Řešení však zatím není ideální, Provázková tak i nadále drží čisté konto.

51:12
    Do konce utkání zbývá necelých devět minut hry. Obrázek se nemění, na míčku jsou domácí, o žádný velký tlak se ale nejedná.

50:34
    Do stoprocentní šance se dostala Preisslerová! Na tu zívala prázdná brána, ovšem celá akce gólem neskončila!

48:41
    Hodně nepřesný pokus od Pavlíkové teď skončil daleko za domácí brankou. Chodov střídá, poté bude rozehrávat.

47:18
    Olomoucký tým se dostal do přečíslení, které zakončovala Cholinská. Proti té však dobrým zákrokem zasáhla Provázková.

46:48
    Pláškové ten hattrick dnes není přán, domácí hráčka v tuto chvíli zazvonila na břevno Frankové, která by jinak neměla nárok!

45:40
    Po přihrávce Řepkové se Jiráková dostala ke střele, která ji vůbec nesedla a skončila mimo, Franková tak nemusela zasahovat.

44:01
    Nepřesnosti na obou stranách hřiště. O vítězi je nejspíše rozhodnuto. Domácí tým se velmi těžko dostává do šancí, zase tolik jich dnes neměl.

43:12
    I ve třetí třetině pokračuje poslední celek tabulky ve výborné hře. Oba týmy střídají, rozehrávat budou právě Olomouc.

Štěpán Slovák

Branky a nahrávky: 6. Plášková (Tožičková), 17. Urbánková (Řepková), 18. Jůzová (Krauskopfová), 22. Plášková (Tožičková), 36. Řepková, 57. Jiráková (TS)

FAT PIPE Florbal Chodov: Provázková (Květoňová) – Jiráková, Kellovská, Tožičková, Kuchařová – Frantíková, Urbánková, Plášková – Preisslerová, Řepková, Jůzová – P. Beránková, Nosková, Svačinová – Belicová, Krauskopfová, Kellovská.
    FBS Olomouc: Franková – Mandátová, Peterková, Sedláková, Pejzlová, Mikulová – Pavlíková, Suchánková, Lichnová – Pařízková, Oháňková, Horáčková – Šablaturová, Sklenářová, Reimerová – Cholinská.

Rozhodčí: Monzer, Procházka