Angers – Lorient 0:2 (kon.) | Granvillaise – Bordeaux 2:1 (po pr.) | Marseille – Valenciennes 1:0 (po pr.)
Saint-Étienne – Nîmes 2:0 (kon.) | Štrasburk – Dijon 3:2 (po pr.) | Senlis – Nantes 0:4 (kon.)
Sochaux – Amiens 6:0 (kon.) | Dunkerque – Méty 2:4 (kon.) | Rennes – PSG 1:6 (kon.)
Angers SCO
0:2 (0:2)
FC Lorient
Neděle 07.01.2018, 14:15 • Stade Raymond Kopa, Angers • Francouzský pohár • 1/32 finále

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:35:45)

Je dobojováno! Druhý poločas už branku nepřinesl, FC Lorient tak vítězí o dva góly a postupuje do dalšího kola francouzského poháru. O svém vítězství rozhodl v první půli, kdy se trefili nejprve Hamel, poté Bouanga. Prvoligový tým Angers tak končí hned ve svém prvním utkání, které v rámci letošního poháru odehrál. Domácí jen ukázali, že si nejspíše špatnou formu přenesli z ligy.

90+4

90+3
    Už se zase hraje, hosté si přihrávají na vlastní polovině, víc už se nejspíše v tomto zápase nestane, za malou chvíli ukončí rozhodčí Rainville tohle utkání.

90+2
    Jeden z domácích fotbalistů teď zasažen míčem do hlavy. Hlavní rozhodčí přerušuje hru a běží celou situaci zkontrolovat.

90+1
    Tři minuty přidal Rainville nad rámec druhého poločasu. V té první se Toure dožadoval rohového kopu, ovšem bude to pouze další odkop od branky.

90
    Hodně teatrální pád teď předvedl Sunu. Rozhodčí pouze kroutí hlavou, penalta to rozhodně nebude. Odkopávat od branky bude gólman Petkovič.

89
    Hráči v oranžových dresech se osvobodili za cenu dlouhého nákopu. Domácí tak začínají až od brankáře Michela.

88
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Cabot, přichází Toure.

86
    Domácí se znovu dožadovali odpískání penalty! Rozhodčí Rainville je ovšem ani v tomto případě nevyslyšel, hra pokračuje.

85
    Ekambi to zkoušel z dlouhé vzdálenosti. Střela letěla mimo, přesto Petkovič zasáhl, bude z toho už čtrnáctý rohový kop pro Angers!

84
    Hostující zadáci se ubránili jen za cenu dalšího rohu, už dvanáctý rohový kop pro hráče v černých dresech, tentokráte z levé strany.

83
    Hráči Angers sice kombinují na polovině soupeře, ovšem žádné příležitosti nepřicházejí, jedenáctý roh pro domácí tým!

81
    Rozběhla se závěrečná desetiminutovka, domácí jsou stále dvě branky pozadu. V tuto chvíli to zkoušeli zpoza velkého vápna, ovšem obě střely byly zblokované!

80
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Hamel, přichází Courte.

79
    Po ostrém zákroku u postranní lajny na zemi zůstal ležet Bouanga, který se stále nezvedá ze země, hosté budou znovu střídat.

78
    Práce pro Petkoviče, který bude odkopávat od branky. Hostující brankář jde velmi pomalu pro míč, což se nelíbí domácím příznivcům.

77
    Čas utíká, domácí žádný velký tlak nemají. Hosté hrají velmi dobře a svého protivníka téměř nepouštějí k balónu.