Litoměřice – Kadaň | 5:1 (kon.) |
Columbus – Florida | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Detroit – Tampa | 2:5 (kon.) | | | Montreal – Vancouver | 5:2 (kon.) |
Pittsburgh – Boston | 6:5 (po pr.) | | | Vegas – NY Rangers | 2:1 (kon.) |
Čerepovec – Kazaň | 5:2 (kon.) | | | N.Novgorod – Ufa | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Spartak Moskva – Nižněkamsk | 3:2 (kon.) |
Riga – Soči | 3:4 (0:3 po s.n.) |
Opava – Kopřivnice | 2:5 (kon.) |
Sparta – Salzburg | 4:5 (po pr.) |
Litomyšl – Polička | 3:6 (kon.) |
Kadaň – | 5:15 (kon.) |
po s.n. (1:2)
Torpedo Nižnij Novgorod
3:4
(2:0, 0:2, 1:1 - 0:0)
Salavat Julajev Ufa
49:51
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Philip Larsen – 2 min., sekání).
|
|
31:35
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Tomáš Kundrátek – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
20:59
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Denis Paršin – 2 min., podražení).
|
|
04:07
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Vladimir Tkačov – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
|
Branky a nahrávky:
4. Galuzin (Sabolič), 13. S. Kosticyn (Stoljarov), 58. S. Kosticyn (Krasnoslobodcev, Barancev) – 22. Sajustov (Zubov, Tkačov), 29. Lisin (Loginov, Bartulis), 59. Larsen, rozh. náj. Burdasov
Rozhodčí: Belov, Beljajev – Ponamarenko, Savenkov
Diváci: 5530
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Sergej Kosticyn (NNO)
0:1 Maxim Majorov (UFA)
2. série:
0:1 Vladimir Galuzin (NNO)
0:2 Anton Burdasov (UFA)
3. série:
0:2 Denis Paršin (NNO)
0:2 Vladimir Tkačov (UFA)
4. série:
1:2 Kaspars Daugavinš (NNO)
1:2 Ilja Zubov (UFA)
5. série:
1:2 Jegor Dugin (NNO)
Torpedo Nižnij Novgorod:
S. Galimov (36. Tichomirov) – Grigorev, Barancev, Sergijenko, Kundrátek, Beljakov, Želdakov, Meljakov – Žukov, Daugavinš, Dugin – Galuzin, Paršin, Sabolič – Krasnoslobodcev, Stoljarov, S. Kosticyn – Mozer, Makarenko, I. Zacharčuk – Verjajev.
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Nalimov (Karejev) – Larsen, Panin, Arzamascev, Gončarov, Bartulis, Loginov, Petrišev – Omark, Kemppainen, Hartikainen – Zubov, Lisin, I. Makarov – Sajustov, Burdasov, Tkačov – M. Majorov, Busarov, Korotkov – Soloduchin.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Nalimov (Karejev) – Larsen, Panin, Arzamascev, Gončarov, Bartulis, Loginov, Petrišev – Omark, Kemppainen, Hartikainen – Zubov, Lisin, I. Makarov – Sajustov, Burdasov, Tkačov – M. Majorov, Busarov, Korotkov – Soloduchin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Belov, Beljajev – Ponamarenko, Savenkov
Diváci: 5530
Denisa Józsová