Čerepovec – Kazaň 5:2 (kon.) | N.Novgorod – Ufa 3:4 (1:2 po s.n.) | Spartak Moskva – Nižněkamsk 3:2 (kon.)
    Anton BURDASOV - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Salavat Julajev Ufa.
    V dovednostní disciplíně se hostující hráči prosadili hned dvakrát, zatímco domácí jen jednou. ANTON BURDASOV rozhodl nájezdy povedenou střelou pod víko.

63:04
    Na druhé straně bylo přečíslení dva na jednoho, ovšem ani zde nekončí gólová šance brankou.

61:55
    Neskutečné, co dokázali zahodit hráči Ufy! Po velké chybě domácího obránce jeli dva na brankáře. Avšak jeden z nich trochu zpomalil a dojel ho domácí obránce. Hráč s pukem ale nechtěl být sobec a poslal puk na svého spoluhráče, protože neviděl, že je obsazený!
    58:57 Philip LARSEN - 3:3

58:57
    Ufa právě vstřelila branku!
    Hostujícímu týmu se risk evidentně vyplatil, jelikož je minutu před koncem základní hrací doby srovnáno! Vyrovnávací branku vstřelil PHILIP LARSEN!
    Bez asistence.

58:10
    Hostující tým to zkouší v šesti! Nalimov upaloval na střídačku, jak jen nejrychleji mohl.
    57:43 Sergej KOSTICYN - 3:2

57:43
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Nádhera, opravdu nádherná akce předcházela brance domácího týmu! Nejprve pálil do chumlu Grigorjev, ale trefil jen hráče před brankářem. Po puku se vrhl Barencev, jenž alespoň popíchl kotouč dále do útočného pásma. Zde ho našel Krasnoslobodcev, který poslal puk na SERGEJE KOSTICYNA, který vypálil z první a jeho rána prošla mezi nohama Nalimova. Byla to taková rána, že Kosticyn se po střele jen otočil a padl na led. Branku musel ještě potvrdit videorozhodčí (dnes již podruhé), jelikož trenér hostí si vzal výzvu na ofsajd.
    Asistence: Vadim Kasnoslobodcev a Denis Barencev.

54:05
    Gólovou šanci zahodili domácí! Zde byli dva proti gólmanovi, přestože byl hráč držící kotouč ve velkém úhlu, neudělal to dobře. Nalimov se totiž roztáhl jak široký, tak dlouhý a křižný pas vyrazil.

49:51
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Philip Larsen – 2 min., sekání).

46:36
    Obrovská šance Mozera. Ten se vydal s pukem z rohu útočného pásma a dostal se až před Nalimova. Chtěl mu zasunout puk k tyči, avšak brankář hostí jeho pokus zastavil!

43:18
    Velký závar vznikl před brankou Nalimova, jenže domácí tým stále nemůže od první třetiny rozvlnit síťku!

39:01
    Obrovská šance Paršina! Ten jel v útoku jeden na jednoho a rozhodl se pro tvrdou střelu, kterou však Nalimov vyrazil!

37:07
    Po vhazování v útočném pásmu Torpeda si vytvořil domácí tým obrovský tlak, ale Nalimov podržel svůj tým!

35:31
    Střídání v týmu Torpedo Nižnij Novgorod: ze hřiště odchází Stanislav Galimov, přichází Ivan Tichomirov.

31:35
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Tomáš Kundrátek – 2 min., nedovolené bránění).
    28:06 Enver LISIN - 2:2

28:06
    Z ničeho nic máme srovnáno! Výkon Ufy se ve druhé třetině opravdu zvedl a přichází zasloužení vyrovnání! ENVER LISIN dostal nádherný pas na teč, kterým nepohrdl a poslal puk nádherně k tyči!
    Asistence: Alexandr Loginov a Oskars Bartulis.

23:03
    Obrovské šance v podání Ufy, která mohla úplně v klidu srovnat. Dvakrát za sebou přišly nádherné křižné přihrávky, jenže střela po první se nepovedla. Proti druhé skvěle zasáhl Galimov!
    21:11 Dmitrij SAJUSTOV - 2:1

21:11
    Tak to byla bleskurychle využitá přesilová hra! Navíc brance předcházela nádherná kombinace, kdy puk šel z jedné hokejky na druhou během chvilky. našel úplně volného DMITRIJE SAJUSTOVA, jenž měl před sebou jen prázdnou bránu, kterou bez problémů trefil.
    Asistence: Ilja Zubov a Vladimír Tkačov.

20:59
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Denis Paršin – 2 min., podražení).
    12:30 Sergej KOSTICYN - 2:0

12:30
    Domácí jsou v posledních minutách lepší, což potvrzují další vstřelenou brankou! Nádhernou střelou pod víko se trefil SERGEJ KOSTICYN. Branku musel potvrdit videorozhodčí a čas je tak vrácen zpět.
    Asistence: Gennady Stoljarov.

10:21
    Zajímavá kombinace hostí! Burdasov našel pěknou žabičkou Sajustov, který jel rázem sám na brankáře. pokoušel se o bekhendový blafák, ale ten mu nevyšel podle představ.

04:07
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Vladimir Tkačov – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
    03:50 Vladimir GALUZIN - 1:0

03:50
    Novgorod střílí první branku zápasu po čtyřech minutách! Nejprve měl velkou šanci Paršin, ale jeho samostatný nájezd brankář zlikvidoval. Domácí se ale udrželi v útočném pásmu. Před brankou zůstal volný VLADIMÍR GALUZIN, jenž sem pas dostal a jenž ho usměrnil za brankovou čáru.
    Asistence: Robert Sabolič.

00:17
    První buly vyhráli hráči Ufa, kteří hned měli velkou šanci! Jeden z útočníků si nádherně sjel na pas svého spoluhráče a měl před sebou prázdnou bránu, ale minul!

Denisa Józsová

Branky a nahrávky: 4. Galuzin (Sabolič), 13. S. Kosticyn (Stoljarov), 58. S. Kosticyn (Krasnoslobodcev, Barancev) – 22. Sajustov (Zubov, Tkačov), 29. Lisin (Loginov, Bartulis), 59. Larsen, rozh. náj. Burdasov