Opava – Kopřivnice 2:5 (kon.)
konec
HK Opava
2:5 (1:0, 1:4, 0:1)
HC TATRA Kopřivnice
Pondělí 08.01.2018, 18:00 • Zimní stadion města Opavy • 2. liga skupina Východ (ČR) • 31. kolo
Předzápasové kurzy: 2.25 4.5 2.25
Partner:
     
    59:01
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Stříž – 2 min.).
    Vyloučení v týmu HK Opava (Fišera – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HK Opava (Tichý – 2 min.).
     
    56:45
    Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Vyčesaný – 2 min., podražení).
     
    56:00
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Mrowiec – 2 min., vražení na hrazení).
     
    51:24
    Vyloučení v týmu HK Opava (Tichý – 2 min., sekání).
     
    51:24
    Vyloučení v týmu HK Opava (Chalupa – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
     
    50:42
    Vyloučení v týmu HK Opava (Šindelář – 2 min., vysoká hůl).
     
    40:32
    Vyloučení v týmu HK Opava (Vaněk – 2 min., vražení na hrazení).
     
    37:55
    Vyloučení v týmu HK Opava (Herman – 2 min., napadení).
     
    35:15
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Mach – 2 min., vysoká hůl).
     
    31:00
    Vyloučení v týmu HK Opava (Štindl – 2 min., faul kolenem).
     
    30:48
    Vyloučení v týmu HK Opava (Chalupa – 2 min., podražení).
     
    25:09
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Bail – 2 min., podražení).
     
    22:09
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Krutil – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
     
    22:01
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Mrowiec – 2 min., hákování).
     
    09:58
    Vyloučení v týmu HK Opava (Fišera – 2 min., faul kolenem).
     
    08:10
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Gola – 2 min., vražení na hrazení).

    Tomáš Chalupa

    Branky a nahrávky: 15. Štindl (Vítek, Slavík), 36. Štindl (Tichý, Vaněk) – 23. Sluštík, 28. Hrubý (Mrowiec, Štěpánek), 32. Krutil (Štěpánek, Suchý), 38. Červenka (Štěpánek), 60. Suchý


    HK Opava: Šafránek (Wanecki) – Fišera, Kiss, Šindelář, Šendera, Rudl, Tichý, Slavík – Bitomský, Herman, Vítek, Štindl, Vaněk, Chalupa (A), Maxner, Wolf (A), Hartmann, Seidler, Malina, Škoda
    HC TATRA Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Štěpánek, Heinzl, Stříž, Mrowiec, Krutil, Bail, Merenda – Červenka, Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Sluštík (C), Mach, Suchý, Bartošák (A), Pěnčík, Kofroň, Gola

    Rozhodčí: Markovský – Barteček, Rychlý