Čerepovec – Ufa 3:2 (po pr.) | N.Novgorod – Nižněkamsk 4:2 (kon.) | Spartak Moskva – Soči 2:3 (po pr.)
Riga – Kazaň 1:4 (kon.)
Severstal Čerepovec
3:2 (1:0, 1:0, 0:2 - 1:0)
Salavat Julajev Ufa
Středa 10.01.2018, 17:00 • Ice Palace • KHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (19:29:36)

Střely na branku: 29 – 40

Československá stopa v utkání

Matěj Stránský (CER) 0+0, 1 střela, čas na ledě 13:16
    Július Hudáček (UFA) 38 zákroků, 2 góly, 95%

Je dobojováno. Domácí nakonec vítězí, když se v první minutě prodloužení trefil Ruslan Karlin a rozhodl tak o bodu navíc pro svůj tým. Hosté si tak připíší jeden bod.

61:00 Ruslan KARLIN - 3:2

61:00
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto. Rybin udržel po vhazování kotouč v mezikruží a ten poté do hostující branky svou střelou dopravil RUSLAN KARLIN. Ben Scrivens tak nemohl včas po jeho střele zareagovat – 3:2. Bonusový bod navíc si tak připisují domácí hráči. Asistence: Maxim Rybin.

60:32
    Larsen objel domácí branku, do zakončení se ale nedostal. Na řadě s útokem jsou tak zase hráči Čerepovce.

60:01

Je to tak. Zápas nenašel v základní hrací době vítěze a uvidíme tak minimálně prodloužení. Pokud ani to nerozhodne, přijdou na řadu samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:15
    Už se blíží konec třetí třetiny a stav je stále nerozhodný. Zatím to tedy vypadá, že zápas spěje do prodloužení.

58:16
    Konstantin Kornějev zachytil puk ve středním pásmu, ale nakonec se do útočného pásma nedostal. Hosté tak otáčejí hru zase před domácí branku.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:55
    V útočném pásmu ale nic hosté nevymysleli a znovu tak ztrácejí kotouč. Musí se vracet zase zpátky, aby ubránili další útok Severstalu.

56:18
    Dmitrij Kagarlickij dostal nabito do mezikruží, jeho střela ale skončila jen na obraně Ufy. Hosté tak hned otáčejí směr hry na opačnou stranu.

55:20
    Domácí mají kotouč na svých holích a hned se snaží dostat se dopředu. Rádi by si své vedení vrátili zpět, ale nyní to už budou mít velmi těžké.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 10. Kagarlickij (Bumagin, Jevsejenkov), 36. Jašin (Bumagin), 61. Karlin (Rybin) – 43. Burdasov (Sajustov), 55. Burdasov (Omark)

Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Magarilov) – V. Vasiljev, Jevsejenkov, Masuhr, Kornějev, Kalašnikov, Stasenko, Kudako, Chabarov – Bumagin, Jašin, Kagarlickij (C) – Stránský, Trubačjov (A), Vovčenko – Ugarov, Karlin, Rybin (A) – Lapin, Ščerbina, Kazakovcev.
    Salavat Julajev Ufa: Scrivens (Karejev) – Loginov, Larsen, Panin (A), Jelizarov, Arzamascev, Gončarov, Petrišev – Omark, Kemppainen, Hartikainen – Lisin (A), Zubov (C), I. Makarov – Burdasov, Sajustov, Tkačov – M. Majorov, Korotkov, Soloduchin – Busarov.

Rozhodčí: Ščeňjov, Akuzovskij – Michel, Strelcov

Diváci: 5 034