Jihlava – Hr. Králové 2:2 (kon.) | Znojmo – Brno 0:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
2:2 (2:0)
FC Hradec Králové
Středa 10.01.2018, 11:00 • UMT Xaverov – Horní Počernice • Tipsport liga • Skupina B

Utkání skončil remízou 2:2. V prvním poločase byla lepší Jihlava, ale dvougólové manko Hradec Králové po změně stran zaslouženě dotáhl. (12:43:28)

90

90
    Rozehrávka prostřednictvím přihrávky a Krátkého odvrácený centr ukončili zápas.

89
    Ještě jeden roh pro Hradec Králové. Koncovka se blíží.

88
    Janoušek (FC Hradec Králové) si navedl míč na střelu z dálky, ta byla zblokovaná.

87
    Před pokutovým územím kombinující Hradec chce strhnout vedení na svou stranu.

86
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    V závěru utkání se hradeckému celku podařilo vyrovnat! Šípek zatáhl balon po pravém křídle a na vzdálenější tyči našel JIŘÍHO MIKERA, který skóroval do prázdné.

84
    Matulka (FC Vysočina Jihlava) se snažil centrovat, ale balon do vápna nedostal.

83
    Jihlavský Zhou hraje tragický zápas. V dalším úniku ho v pohodě doběhli hráči a míč mu sebrali.

82
    Královéhradečtí kombinují na svém území.

81
    Mašič z první narazil míč Klímovi, ten ho ale nezpracoval a za obranu Hradce se nedostal.

80
    Matulka (FC Vysočina Jihlava) si navedl balon na střelu zpoza vápna. Ta byla zablokována.

79
    Šípek vypálil z otočky do protipohybu Rakovana, jihlavský gólman si i tak poradil.

78
    Klíma postupoval po pravé straně, dvěma královéhradeckým bekům ale neutekl.

77
    Zhou (FC Vysočina Jihlava) byl jasně faulovaný v pokutovém území. Namísto odpískání penalty však rozhodčí ukázal útočícímu hráči žlutou kartu za údajné simulování.

75
    Zhou (FC Vysočina Jihlava) dostal pas do křídla, ale vůbec si íčc nezpracoval a ztratil ho.

74
    Krátký se probil přes přesilu do vápna Jihlavy, tam mu ale míč uskočil a nakonec z toho střela nebyla.

73
    Na zadní tyči číhající Miker (FC Hradec Králové) neproměnil tutovku, když trestuhodně přehlavičkoval břevno.

72
    Hradec Králové se ubránil rohovému kopu.

Adam Kolář

Branky: 21. Urblík, 25. Marcin – 67. Miker, 86. Miker

Karty:   77. Zhou (JIH)

FC Vysočina Jihlava: Valeš – Turyna, Popovič, Štěpánek, Tlustý, Schumacher, Fulnek, Mara, Nový, Urblík, Marcin.
    2. poločas: Rakovan – Mara, Schumacher (71. Řezáč), Daníček, Krejčí, Mašič, Štěpánek, Pecháček, Fulnek (71. Matulka), Zhou, Klíma

Náhradníci: Rakovan, Krejčí, Mašič, Matulka, Daníček, Pecháček, Klíma, Řezáč, Zhou

FC Hradec Králové: Ottmar – Pajer, Martan, Nosek, Vlkanova, Shejbal, Súkennik, Kvída, Schwarz, Kropáček, Čech.
    2. poločas: Vízek – Miker, Zorvan, Krátký, Janoušek, Funda, Šípek, Bederka, Mudra, Plašil, Eliáš

Náhradníci: Vízek, Miker, Zorvan, Krátký, Janoušek, Funda, Šípek, Bederka, Mudra, Plašil, Eliáš