Alavés – Formentera 2:0 (kon.) | Villarreal – Leganés 2:1 (kon.) | Real Madrid – Numancia 2:2 (kon.)
Deportivo Alavés
2:0 (0:0)
SD Formentera
Středa 10.01.2018, 19:30 • Estadio Mendizorrotza • Španělský pohár • Osmifinále

A je konec. Domácí celek bez sebemenších problému postupuje do další části turnaje po jasné výhře 2:0. Alavés jasně diktoval tempo hry. Nejprve hráči zahrozili v osmé minutě. Roben Subrino ale nemířil přesně a brankář dobře zasáhl. První branky padly až ve druhém poločase. V 55. minutě se prosadil Ermedin Demirovič z bezprostřední blízkosti. Druhá branka a definitivní potvrzení přišlo v nastaveném čase. Prosadil se Alfonso. To je z dnešního duelu vše, přeji pěkný večer. (21:24:11)

90+2

90+1. ALFONSO - 2:0

90+1
    Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
    A je to o dvě branky! V závěru utkání domácí celek zvýšuje své vedení a tímto potvrzuje svou dominanci. Z levé strany se do zakončení dostal nováček na hřišti ALFONSO a svou ránu umístil na vzdálenější tyč branky. Duel každou chvíli skončí.

90
    Hlavní rozhodčí bude nastavovat dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

87
    Victor Lopez se prenzetoval nepřesnou střelou a zápas pomalu, ale jistě míři do svého závěru.

85
    Alvaro Medran toho dostal v posledních deseti minutách opravdu hodně a opět je na zemi. Alavés bude zahrávat standartní situaci z dvaceti metrů.

83
    Tohle byl hodně mizerný centr. Z pravé strany mu míč sklouzl na na vnější nárt a jeho přihrávka skončila tak dvacet metrů mimo. Bude se kopat od branky.

82
    Rána Mubraka Wakasa na poslední chvíli změnila směr a skončila hodně vysoko. Bude se kopat od branky. V posledních minutách jsou hráči svědky několika pokusů z větší vzdálenosti.

80
    Alvaro Medran obdržel ostrý zasáhl do oblasti hlavy, ale zřejmě to nebude nic vážného. Hráč pokračuje ve hře, ale je pořádně naštvaný na rozhodčího, který neudělil kartu.

78
    Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Demirovič, přichází Alfonso.

77
    Nákop Fernanda Quesada byl hodně nepřesný a skončil mimo hrací plochu. Brankář pošle míč do hry od své branky.

75
    Standartní situace z celkem dobré vzdálenosti. Centr byl povedený, ale brankář Sivera se ideální zorintoval, vyběhl a zasáhl.

74
    Střídání v týmu SD Formentera: ze hřiště odchází Ojeda, přichází Fernandez.

72
    Alavés se už nikam nehrne, má jasné předpoklady na postup a kombinuje na své vlastní polovině.

69
    Další zákrok hostujícího brankáře. Z větší vzdálenosti to zkoušel Torres a brankář pozvedl míč nad horní tyčku. Bude se kopat roh.