Ostrava – Val. Meziříčí 7:0 (kon.) | Kayserispor – Slovácko 4:1 (kon.) | Jablonec – Oberlausitz 6:0 (kon.)
Písek – Teplice 1:4 (kon.) | Plzeň – Domažlice 7:4 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
7:4 (6:2)
TJ Jiskra Domažlice
Středa 10.01.2018, 17:00 • Stadion FC Viktoria Plzeň, Luční ul. • Přípravný zápas

Právě skončilo druhé přípravné utkání aktuálně nejlepšího celku HET Ligy. I druhé přípravné utkání dokázali vyhrát. Je však nutno pochválit tým z Domažlic, který se nebál hrát fotbal a branku domácích mnohdy ohrozil. Odměnou mu byly 4 vstřelené branky avšak 7 obdržených. I dnes lze i tak konstatovat, že vítězství domácího celku bylo zasloužené. Tímto se s Vámi loučím a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (18:48:47)

90

86
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Dnes podruhé se trefuje a výsledek upravuje PETR DOŠLÝ.

84
    Další rohový kop pro Plzeň.

82
    Zeman rychle vyvezl míč až k vápnu, kde našel Bakoše. Bakošova střela byla opět sražena na roh.

81
    Nucené střídání v týmu Viktorie. Ze hřiště odešel Krmenčík, nahrazuje jej Chorý.

79
    Vaisova hlavička míří mimo.

76
    S větší mírou techniky se nyní domácí prokličkovali do vápna. Střela však byla sražena na roh.

74
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Došlý, přichází Mužík.

72
    Pilař našel ve vápně volného Bakoše. Nápřah......a míč letí vysoko nad branku.

70
    Hra nyní probíhá ve středu hřiště.

67
    Hořava se pokoušel prokličkovat až k brance. Míč mu ale utekl do náruče Brycha.

65
    Pilař hlavičkuje nad branku.

64
    Brych si připisuje další zákrok.

60
    Tvrdou ránu zpoza vápna akrobatickým zákrokem vytáhl na roh Brych.

56
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Po centru před branku se prosazuje MAREK BAKOŠ.

55
    Roh pro domácí.

52
    O třetí gól Jiskry se postaral MAREK HEJDA.

Otto Slabý

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Jiskra Domažlice. Více informací zde.

Branky: 7. Havel, 14. Kopic, 20. Kolář, 32. Kopic, 34. Chorý, 37. Petržela, 56. Bakoš – 21. Mužík, 24. Došlý, 52. Hejda, 86. Došlý

FC Viktoria Plzeň: 1. poločas: Šiman – Havel, Hubník, Piroch, Limberský – Hrošovský, Ivanschitz – Petržela, Kolář, Kopic – Chorý
    2. poločas: Sváček – Řezník, Živulič, Hájek, Kovařík – Hořava, Čermák – Zeman, Bakoš, Pilař – Krmenčík

TJ Jiskra Domažlice: 1. poločas: Švihořík – Kadar, Bauer, Hrubý, Teršl, Mlynařík – Pfeifer,Braun, Došlý- Mužík,Sedláček
    2. poločas: Brych – Blažek, Chocholoušek, Hrubý, Mlynařík – Buršík, Mužík, Vais, Bezdička – Ungr, Hejda