Vladivostok – Barys 3:1 (kon.) | Novosibirsk – Omsk 4:2 (kon.) | CSKA Moskva – Toljatti 3:0 (kon.)
Jokerit – Kunlun 3:1 (kon.) | Petrohrad – Jaroslavl 1:0 (kon.) | Viťaz – Jekatěrinburg 1:5 (kon.)
HC Slovan – Čeljabinsk 0:3 (kon.)
Admiral Vladivostok
3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Barys Nur-Sultan
Čtvrtek 11.01.2018, 10:30 • Fetisov Arena • KHL

S konstatováním, že utkání sledovalo 4273 diváků, se s Vámi loučím a někdy se těším zase na počtenou! (13:01:19)

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 25:22 (9:7, 9:10, 7:5)
    Zblokované střely – 19:16
    Vyhraná vhazování – 27:33
    Trestné minuty – 18:2
    Hity – 9:10

Hokejisté Vladivostoku poráží trápící se Barys 3:1 a připsali si už třetí vítězství v řadě. Naopak hosté musejí vstřebat osmou po sobě jdoucí porážku. Domácí dnes byli především nebezpečnější a důraznější v koncovce. Ve třetí třetině nejprve zdvojnásobil náskok Admiralu Maxim Kazakov, kterému předkládal puk před odkrytou branku Fiščenko. Hosté v 51. minutě snížili zásluhou Antona Sagadejeva, ale poslední slovo si vzal v čase 59:14 Andrej Alexejev, který se trefil do prázdné klece soupeře.

59:52
    Domácí fanoušci už odpočítávají závěrečné sekundy zápasu. Dnes budou slavit výhru.
    59:14 Andrej ALEXEJEV - 3:1

59:14
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Domácí rozhodují zápas! Jeden z domácích hráčů ve středním pásmu rybičkou posunul puk k ANDREJOVI ALEXEJEVOVI, který z bekhendu trefil od modré čáry prázdnou branku soupeře. Asistence: Denis Vicharev a Ivan Miščenko.

58:56
    Branka Barysu je už prázdná!

58:30
    Hosté jsou v plném počtu. Na vyrovnání mají 90 sekund.

58:18
    Hosté vyhodili.

58:07
    Domácí stále drží puk v útočném pásmu, teď už jde i o čas.

57:34
    Od modré střílel Ivan Miščenko, který ale trefil jen bránícího hráče.

56:51
    Jeden z domácích hráčů minul puk před odkrytou brankou!

56:28
    Nepříjemnost pro hosty! Za vražení je totiž vyloučen Nursultan Belgibajev a Admiral tak bude hrát dvě minuty proti čtyřem soupeřům.

55:35
    Mohlo být srovnáno! Z mezikruží pálil Roman Starčenko a dorážet se ještě snažil Talgat Žajlauov, který nepřetlačil položený beton brankáře Bobkova.

54:48
    Domácí teď soupeře k ničemu nepouštějí, Barys rozjíždí další akci od své branky.

54:09
    Tigran Manukjan nahodil ze středního pásma puk na Karlssona. Brankář Barysu raději přerušil hru.

53:07
    Hosté vysunuli forčekink a snaží se přinutit soupeře k chybě v rozehrávce.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 23. Zemčonok (Miščenko), 45. Kazakov (Machanovskij, Fiščenko), 60. A. Alexejev (Vicharev, Miščenko) – 51. Sagadejev (Lichotnikov, Belgibajev)

Admiral Vladivostok: Bobkov (Serebrjakov) – Miščenko, Zemčonok, Mamašev, Glazkov, Vaščenko, Volčenkov (A) – V. Butuzov, J. Jakovlev, Kazakov (A) – A. Alexejev, I. Ivanov, Vicharev – Machanovskij, Kicyn, Pereskokov – Fiščenko, Kovaljov, Drugov – Manukjan.
    Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Kudrjavcev) – Dallman (A), M. Semjonov (A), Makljukov, Savčenko, Dietz, Polochov, Orechov, Lipin – Frattin, Vey, Dawes (C) – R. Starčenko, Wright, Žajlauov – Lichotnikov, Kučin, Puškarjov – V. Nikulin, Sagadejev, Belgibajev.

Rozhodčí: Kulakov, Naumov – Palei, Tomilov