Vladivostok – Barys 3:1 (kon.) | Novosibirsk – Omsk 4:2 (kon.) | CSKA Moskva – Toljatti 3:0 (kon.)
Jokerit – Kunlun 3:1 (kon.) | Petrohrad – Jaroslavl 1:0 (kon.) | Viťaz – Jekatěrinburg 1:5 (kon.)
HC Slovan – Čeljabinsk 0:3 (kon.)
HC Slovan Bratislava
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Traktor Čeljabinsk
Čtvrtek 11.01.2018, 19:00 • Aréna Ondreja Nepelu • KHL

To je z mé strany pro dnešní den vše a přeji Vám příjemný zbytek dnešního dne. (21:32:25)

Česká stopa v utkání
    Slovan Bratislava
    Lukáš Kašpar – 1 střela na branku, čas na ledě: 11:52.
    Michal Řepík – 4 střely na branku, čas na ledě: 15:34.
    Tomáš Voráček – 1 střela na branku, 1 hit. čas na ledě: 13:22.

Branky v přesilových hrách 0 – 1.

Je dobojováno. Traktor si dnes zaslouženě a s nulou na svém kontě Pavla Francouze odváží důležité vítězství z ledu Slovanu Bratislava po výhře 3:0 a v boji o play off si tak připisuje klíčové body do tabulky. O dvě branky se postaral Alexej Kručinin a ve třetí třetině pojistil výhru Traktoru v přesilové hře Nick Bailen.

59:50
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Marek Viedenský – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Nick Bailen – 2 min., hrubost).

59:50
    Skalický se ještě tlačil před Francouze, ale byl tvrdě zastaven Petrovem a ještě se nám strhla šarvátka v závěru utkání.

59:30
    Kašpar při zavezení kotouče do útočného pásma narazil opět na skvělou defenzívu.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:40
    Slovan má kotouč na svých hokejkách, ale ve své třetině a obrana Traktoru středního pásma stále funguje na výbornou.

57:29
    A opět přesný Francouz. Boychuk vyhrál vhazování na Eberta, jenž hned vypálil směr Francouz, ale ten je dnes ledově klidný a jeho lapačka stejně tak. Český brankář si dnes říká o čtvrtou nulu v této sezoně.

57:20
    Alexej Petrov v postavení mimo hru.

57:10
    Traktor v klidu drží puk a zdá se že je dnes hotovo.

56:07
    Jevegenij Rjasenkij po dlouhé době mířil na branku Štěpánka, ale přestřelil.

55:00
    Belasí makají a snaží zdramatizovat zápas. Obrana Traktoru je však výborná a nepouští Slovan do větších šancí.

54:07
    Chybu Višněvskije vystihl Després a vypálil na Francouze ten vyrazil ramenem do ochranné sítě.

53:50
    Řepík přenechal puk Desprésovi, ten nahodil puk mimo branku. Slovan pokračoval v akci a pálil od modré Garbut, Francouz likviduje kotouč svojí lapačkou.

53:14
    Opět náročný přechod do útočné třetiny, tentokrát v podání Skalického, kterému je poté následně odpískané postavení v brankovišti a rozhodčí vykazuje hru do střední třetiny.

52:05
    Genoway se dostal s potížemi ke střele a trefuje pouze lapačku pozorného a dnes dobře chytajícího Francouze.

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 19. Kručinin (Jakuceňa, Polygalov), 32. Kručinin (Jakuceňa, Polygalov), 45. Bailen (Videll)

HC Slovan Bratislava: Štěpánek (J. Sedláček) – Sersen (A), Meszároš (C), Ebert, Després, T. Voráček, Bačík, Černý – Řepík, Viedenský, Boychuk – Kašpar, J. Mikúš, Co. Genoway – Hrnka, Lamper, Garbutt – M. Sloboda, Skalický, Šerbatov.
    Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko) – I. Višněvskij, Nikitin, Bailen, Rjasenskij (A), Šinin, Borodkin, A. Petrov – Polygalov, Jakuceňa (A), Videll – Kručinin (C), Szczechura, Gynge – Kravcov, Šarov, Rybakov – Šolochov, Černikov, J. Petrov – Senťurin.

Rozhodčí: Ansons, Birin – Lazarev, Sivov.