Letňany – Kometa Brno 6:8 (kon.) | Mountfield HK – Zlín 4:3 (kon.) | PZ Kladno – K. Vary 2:1 (kon.)
Liberec – HC Litvínov 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 0:5 (kon.) | Warriors Brno – Technika Brno 4:1 (kon.)
Pardubice – Havlíčkův Brod 2:6 (kon.) | Vsetín – HK MD Šumperk 3:4 (po pr.) | Ústí n/L – Kladno 2:6 (kon.)
Havířov – Přerov 4:0 (kon.) | Sparta – Chomutov 5:3 (kon.) | Třemošná – Slavia 3:4 (0:1 po s.n.)
Poruba – Třinec 2:3 (kon.) | Č. Budějovice – HC Plzeň 0:4 (kon.)
Mountfield HK
4:3 (1:0, 1:2, 2:1)
Berani Zlín
Čtvrtek 11.01.2018, 15:00 • ČPP Aréna • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina B

Ode mě je to v tuto chvíli již vše. Přeji příjemný zbytek dne a u dalších onlajnů z mládežnického hokeje se těším na shledanou. (17:25:00)

Dramatický závěr nakonec v další branku Zlína nevyústil, Hradečtí berou z dnešního duelu tři body! Po jedné porážce se tak opět vrátili na vítěznou vlnu, i když o vítězi dnešního zápasu nebylo rozhodnuto dlouho před koncem. Hradec sice o dva góly vedl, jenž Berani využili přesilovku a v posledních vteřinách nebezpečně dotírali, domácí však podržel důležitými zákroky brankář. Východočeši tak slaví výhru 4:3.

59:59
    Tak tohle bylo o fous, Tomáš Sajdl na poslední chvíli přirazil levý beton k tyči a zabránil Kryštofu Bednaříkovi ve vyrovnání na 4:4!

59:56
    Martin Drbal vyhodil kotouč na zakázané uvolnění, Zlín má k dispozici čtyři vteřiny a vhazování v útočné třetině!

59:44
    Zlínská klec zůstává opět prázdná!

59:33
    Zlín právě vstřelil branku!
    Jenom 5 vteřin stačilo Beranům na vstřelené branky, už je to zase jenom o gól! Před Sajdlem stálo plno hráčů a domácí gólman toho moc neviděl, puk za jeho záda dostal ADAM BACHÁNEK. Asistence: Dan Handl, Matěj Mikulík.

59:28
    Zlínu se naskytuje poslední možnost, jak zkusit s výsledkem ještě něco udělat. Tomáš Hynek je vyloučen za podražení a zlínská přesilovka bude zesílena o hru bez gólmana!

58:55
    Hradec právě vstřelil branku!
    Domácí trefují odkrytou klec a hodně se přibližují zisku tří bodů! Jakub Naar získal v obranné třetině kotouč, vystartoval s ním do středního pásma a předložil ho na hůl DANIELA ŠEDIVÉHO. Ten s ním udělal několik dalších kroků a z vrcholu levého kruhu zacílil přesně do prázdné brány. Asistence: Jakub Naar.

58:38
    Několikrát puk nebezpečně poskakoval poblíž hradeckého brankoviště, nakonec ho Naar vyhodil na zakázané uvolnění.

58:26
    Ano, zkusí! Šarman zůstává na střídačce a Zlínští budou hrát v šesti proti pěti.

58:26
    Zlín si vyžádal oddechový čas. Zkusí Berani power-play?

58:26
    Matěj Mikulík trefil z levého kruhu lapačku Sajdla a vybojoval tak vhazování v útočné třetině.

57:30
    Dan Handl vybruslil s pukem od zadního mantinelu na levý kruh a ihned vystřelil, jeho rána však pouze prolétla brankovištěm.

56:35
    Moravec s Hynkem si dávali přednost, kdo s pukem vyjede do útočné třetiny. Nakonec se tohoto úkolu chopil Petr Moravec, gólem ale akce neskončila.

56:11
    Od bojujících hokejek se kotouč odrazil až nad plexisklo.

55:38
    Kotouč ploužící se z mezikruží vyrazil pryč Sajdl hokejkou, nechybělo ale mnoho k tomu, aby se Zlínu povedlo dostat k dorážce.

55:14
    Odražený puk od zadního mantinelu Dominika Šarmana nepřekvapil, přesto ho raději podržel pod lapačkou.

Klára Petrásková

Branky a nahrávky: 8. Šedivý (Pelda), 33. Naar, 47. Králik (Šlaicher, Boštík), 59. Šedivý (Naar) – 24. Prokeš (Bachánek, Handl), 32. Dluhoš (Talafa, Chludil), 60. Bachánek (Handl, Mikulík)

Mountfield HK: Sajdl (Tichý) – Pelda, Králik, Boukal, Havlíček, Naar, Drbal, M. Pinkas – Moravec, Pavlata, Souček, Budina, Beneš, Šlaicher (C), Giesl, Daniel Šedivý, Hynek, Boštík. Trenér: Petr Luštinec.
    Berani Zlín: Šarman (Synek) – Burian, Hoferek, Talafa, Mikulík, Riedl, Forman, Prokeš – Chludil, Bednařík, Kráčalík, Handl, Dluhoš, Tomeček, Hrazdíra, Martinec, Bachánek (C). Trenér: Radek Pšurný.

Rozhodčí: Ondráček – Rampír, Kotrba