Strýcová – Bartyová 0:2 (kon.) | Cibulková – Kerberová 0:2 (kon.)
3 1
Angelique Kerberová
2
6 6
sk Čtvrtek 11.01.2018, 07:40WTA Sydney - Sydney Tennis Classic (tvrdý povrch) • Čtvrtfinále

Dominika Cibulková mala veľmi dobre rozohraný duel, keď v úvode prvej sady viedla 2:0, no od tohto momentu Kerberová predvádzala neskutočný tenis. Slovenka robila všetko čo mohla, no nestačilo to na nemeckú tenistku, ktorej nakoniec podľahla po dvoch setoch 6:3, 6:1. S týmto konštatovaním sa s vami lúčim a prajem vám ešte pekný deň. (09:08:54)

Koniec zápasu

1:6
    A je dobojované! Kerberová zvláda tento náročný duel a odpláca tak prehru Cibulkovej z Turnaja majsteriek.

15-40
    Angelique Kerberová sa dostáva po niečo málo hodine a pol k prvým mečbalom v zápase.

15-30
    Neskutočné čo teraz hrá Kerberová. No v priam exhibičnej výmene skončil jej bekhend v tesnom aute.

0-30
    Nemecká tenistka si teraz rozbehala našu tenistku, ktorá bola pri poslednom údere neskoro a nedokázala ho poslať späť.

0-15
    Kerberová si teraz verí a ide si pre víťazstvo v tomto zápase.

1:5
    Teraz to už Angelique Kerberová využíva a ide do vedenia už 5:1. Dokonca ide o malý moment servovať na víťazstvo v zápase.

40-A
    Angelique Kerberová sa teraz dostáva k ďalšiemu brejkbalu po dllhšom čase!

40-40
    Neskutočné, aký return si teraz pripravila Kerbervá pre našu tenistku. Ďalšia zhoda.

A-40
    Kerberová sa celú výmenu len bránila a Dominika si tak mohla dôjsť pre víťazný forhend. Tento gem už trvá niečo cez desať minút.

40-40
    Prvá dvojchyba v druhom sete Cibulkovej, škoda, že prišla v tomto veľmi dôležitom momente!

A-40
    Dominika teraz hrala loptičky veľmi rýchlo po odskoku aby Kerberová nemala čas reagovať, čo sa jej podarilo.

40-40
    Toto je rozhodujúci gem z hľadiska vývoja zápasu. Zhoda.

A-40
    Kerberová si teraz opäť neisto nabehla na sieť, čoho využila jej súperka a obhodila ju po čiare.

40-40
    Ani tentoraz to slovenskej tenistke nevyšlo a tak sme svedkami ďalšej zhody.

A-40
    Slovenská tenistka si vypracovala, po odvrátenom brejkbale, výhodu.

40-40
    Zhoda! Dominika Cibulková výborne trafila servis von z kurtu a následne po jednom z kratších úderov súperky prešla na sieť, kde bola bezchybná.

40-A
    Obrovská smola pre Dominiku Cibulková. Loptička šla cez pásku, čo spomalilo jej tlak a dalo dostatok času pripraviť si úder Kerberovej, ktorá má brejkbal na 5:1!