Getafe – Malaga 1:0 (kon.)
Getafe CF
1:0 (0:0)
Malaga CF
Pátek 12.01.2018, 21:00 • Coliseum Alfonso Pérez, Getafe • Španělská LaLiga • 19. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:51:56)

Je konec, Getafe dnes doslova vydřelo vítězství. O jediný gól se v 73. minutě postaral Cala, kterému chytře přihrával střídající Ángel Rodríguez. Málaga sice dnes nebyla daleko od bodu, nicméně celkově toho hosté v útočné fázi moc nepředvedli. Pravdou však je, že vzhledem k tomu, co jsme celý zápas sledovali, by utkání slušela spíše remíza.

90+3

90+3
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Jorge Molina, přichází Daniel Pacheco.

90+1
    Nastavují se tři minuty, mezitím vidíme, že domácí připravují taktické střídání.

90
    Žlutou kartu dostává Recio (Málaga CF).

90
    Je tu poslední minuta řádné hrací doby, Mauro Arambarri (Getafe) faulován a hosté tak ztrácí míč.

88
    Rohový kop pro Getafe, po nadýchaném centr z pravé strany, který musel obránce odhlavičkovat.

87
    Getafe se nyní snaží co nejdéle podržet míč a získávat tak čas.

85
    Míč nakonec končí vedle branky Getafe, domácí si mohou oddechnout.

84
    Volný kop Málagy, hosté rozehrají z levé strany.

83
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Gaku Šibasaki, přichází Sergio Mora.
    82. Alberto Bueno (Málaga) vypálil zpoza vápna, ale míč prolétl pouze nad břevnem domácí branky.

82
    Alberto Bueno (Málaga) vyslal pěknou střelu na branku Getafe, míč se ale stáčel nad branku.

81
    Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Chory Castro, přichází Álex Mula.

81
    Žlutou kartu dostává Bruno González (Getafe CF).

81
    Jenže k míči se dostávají domácí, těm se ovšem nepovedla rychlá akce po levé straně.

80
    Posledních deset minut před námi, odkop od branky Málagy.

77
    Diváci v hledišti rázem ožili, není divu, Getafe vede 1:0 a do konce zápasu zbývá již necelá čtvrt hodina.