Štafeta mužů 4x7,5 km, Ruhpolding | Vítěz: Norsko (kon.) |
Kombinace mužů, 1. kolo, Wengen | Vítěz: V. Kriechmayr (AUT) (kon.) | | | Kombinace mužů, 2. kolo, Wengen | Vítěz: V. Muffat-Jeandet (FRA) (kon.) |
Kvalifikace lety HS235, Bad Mitterndorf | Vítěz: D. Tande (NOR) (kon.) |
Skoky HS135, Val di Fiemme | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km klasicky, Val di Fiemme | Vítěz: J. Graabak (NOR) (kon.) |
konec
SP - štafeta mužů 4x7,5 km, Ruhpolding
Vítěz: Norsko
Jan Vojkůvka
Startovní listina
1. Norsko (Birkeland, T. Boe, Svendsen, J. Boe)
2. Švédsko (Stenersen, Samuelsson, Ponsiluoma, Lindström)
3. Itálie (Bormolini, Hofer, Windisch, Chenal)
4. Německo (Lesser, Doll, Peiffer, Schempp)
5. Francie (Desthieux, Fillon Maillet, M. Fourcade, Guigonnat)
6. Rusko (Volkov, Cvetkov, Babikov, Šipulin)
7. Švýcarsko (Wiestner, Finello, Burhalter, Dolder)
8. Ukrajina (Prima, Semjonov, Sjemakov, Pidručnyj)
9. Bulharsko (Anev, Sinapov, Gerdžikov, Iliev)
10. Kanada (C. Gow, S. Gow, Davies, Green)
11. Slovinsko (Dovžan, Drinovec, Oblak, Fak)
12. Rakousko (Komatz, Eder, Mesotitsch, Landertinger)
13. Lotyšsko (Lusa, Muiznieks, Bricis, Patrijuks)
14. Belgie (Rösch, Claude, Langer, Lahaye-Goffart)
15. Estonsko (Zahkna, Ermits, Lessing, Koiv)
16. Česko (Hošek, Krčmář, Šlesingr, Moravec)
17. Finsko (Gronman, Hiidensalo, Seppälä, Invenius)
18. Japonsko (Tačizaki, Kobonoki, Ozaki, Inomata)
19. Kazachstán (Braun, Podkorytov, Chamirganin, Jeremin)
20. Korea (Lapšin, Kim, Čoi, Heo)
21. Slovensko (Kazár, Hasilla, Bartko, Otčenáš)
22. Litva (Kaukenas, Strolia, Dombrovski, Banys)
23. Polsko (Szczurek, Nedza-Kubiniec, Guzik, Janik)
24. USA (Bailey, Nordgren, Burke, Doherty)
25. Bělorusko (Varabej, Jaljotnau, Smolski, Abašev)
26. Rumunsko (Faur, Buta, Puchianu, Pop)
1. Norsko (Birkeland, T. Boe, Svendsen, J. Boe)
2. Švédsko (Stenersen, Samuelsson, Ponsiluoma, Lindström)
3. Itálie (Bormolini, Hofer, Windisch, Chenal)
4. Německo (Lesser, Doll, Peiffer, Schempp)
5. Francie (Desthieux, Fillon Maillet, M. Fourcade, Guigonnat)
6. Rusko (Volkov, Cvetkov, Babikov, Šipulin)
7. Švýcarsko (Wiestner, Finello, Burhalter, Dolder)
8. Ukrajina (Prima, Semjonov, Sjemakov, Pidručnyj)
9. Bulharsko (Anev, Sinapov, Gerdžikov, Iliev)
10. Kanada (C. Gow, S. Gow, Davies, Green)
11. Slovinsko (Dovžan, Drinovec, Oblak, Fak)
12. Rakousko (Komatz, Eder, Mesotitsch, Landertinger)
13. Lotyšsko (Lusa, Muiznieks, Bricis, Patrijuks)
14. Belgie (Rösch, Claude, Langer, Lahaye-Goffart)
15. Estonsko (Zahkna, Ermits, Lessing, Koiv)
16. Česko (Hošek, Krčmář, Šlesingr, Moravec)
17. Finsko (Gronman, Hiidensalo, Seppälä, Invenius)
18. Japonsko (Tačizaki, Kobonoki, Ozaki, Inomata)
19. Kazachstán (Braun, Podkorytov, Chamirganin, Jeremin)
20. Korea (Lapšin, Kim, Čoi, Heo)
21. Slovensko (Kazár, Hasilla, Bartko, Otčenáš)
22. Litva (Kaukenas, Strolia, Dombrovski, Banys)
23. Polsko (Szczurek, Nedza-Kubiniec, Guzik, Janik)
24. USA (Bailey, Nordgren, Burke, Doherty)
25. Bělorusko (Varabej, Jaljotnau, Smolski, Abašev)
26. Rumunsko (Faur, Buta, Puchianu, Pop)
1. Norsko 1:13:11,1 (0+7)
2. Francie +24,9 (0+6)
3. Rusko +53,4 (0+4)
4. Německo +1:26,5 (0+10)
5. Rakousko +1:39,8 (0+6)
6. Švédsko +1:50,6 (0+6)
7. Itálie +1:58,5 (1+11)
8. Česko +2:05,4 (0+9)
9. Bulharsko +2:27,6 (0+9)
10. Slovinsko +2:46,4 (0+2)
11. Kazachstán +2:55,9 (0+5)
12. Slovensko +3:01,5 (1+12)
13. Švýcarsko +3:07,9 (0+10)
14. Kanada +3:21,9 (1+10)
15. Ukrajina +3:36,2 (1+11)