Zlín – Pardubice 3:5 (kon.) | Č. Budějovice – K. Vary 1:0 (kon.) | Kladno – Kometa Brno 5:7 (kon.)
Mladá Boleslav – Warriors Brno 2:3 (po pr.) | Chomutov – Havířov 1:2 (kon.) | Vítkovice – Mountfield HK 2:0 (kon.)
Vsetín – Havlíčkův Brod 6:5 (po pr.) | Žďár n/S – Třinec 1:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav
2:3 (2:0, 0:1, 0:1 - 0:1)
HCM Warriors Brno
Pátek 12.01.2018, 17:00 • ŠKOENERGO Aréna • Extraliga staršího dorostu • O umístění

To je od nás z Mladé Boleslavi pro dnešek vše, příště na počtenou! (19:13:35)

Je dobojováno. Mladoboleslavští hokejisté si sice v první třetině vypracovali dvougólový náskok, o který ale postupně přišli, a na řadu tak přišlo prodloužení, ve kterém se díky vítězné trefě Oskara Hubáčka hosté radovali z dokonání obratu.

60:53
    Warrior Brno právě vstřelili branku!
    To jsou věci, poslední Warrior Brno v prodloužení doknal obrat a raduje se jako po zisku mistrovského titulu! Vítěznou branku po necelé minutě prodloužení obstaral OSKAR HUBÁČEK. Asistence: David Karpíšek a Lukáš Miloš.

60:35
    Nikdo v bílém dresu nedokázal dostrkat puk za záda ležícího Pletichu, načež rozhodčí přerušili hru.

60:01

Šedesát minut hry o vítězi nerozhodlo, po tříminutové přestávce tak bude následovat pětiminutové prodloužení.

60:00

59:52
    Hra byla ještě jednou přerušena pro zakázané uvolnění Warrioru.

59:09
    Adam Dusil opět pro jistotu přerušil hru, to už se nám rozběhla poslední minuta třetí třetiny.

58:40
    Tvrdou střelu Vojtěcha Daňka od modré Dusil přizvedl do ochranné sítě, vhazovat se tak bude po pravé ruce domácího brankáře.

57:48
    Oskar Hubáček dokázal zavézt puk až do útočmého pásma, hráči v modrých dresech tak mohou v poklidu vystřídat.

56:53
    Tlak domácího týmu začíná vrcholit, tři minuty před koncem se hráči Warrioru jen brání a snaží se udržet nerozhodný stav.

55:39
    Pokus Houšky od modré se sice podařilo jednomu z domácích tečovat, jenže pouze do náruče brněnského gólmana.

55:10
    Jan Grim vybojoval útočné pásmo pro Bruslaře, z čehož pramenila rána Hovorky od modré, Filip Pleticha si ale připsal další zákrok.

54:13
    Sudí museli po dalším závaru na brankovišti Warrioru přerušit hru.

53:34
    Mikuláš Hovorka to zkusil od modré, Pleticha měl ale dobrý výhled a bez potíží zasáhl.

52:03
    O chvilku později to z vrcholu levého kruhu zkusil Jan Červenka, domácí kapitán ale nemířil přesně.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 10. Grim (Hovorka, Houška), 13. Jindra (Houška, Grim) – 25. Frimel, 42. Karpíšek (Frimel, Borot), 61. Hubáček (Karpíšek, Miloš)

BK Mladá Boleslav: Dusil (Mašek) – Novotný, Sýkora, Dotter, Houška, Červenka (C), Hovorka, Imlauf – Zajíček, Simon, Novák – Moucha, Čermák (A), Houška – Jindra, Grim, Jelínek.
    HCM Warriors Brno: Pleticha (Lambert) – Daněk (C), Miloš, Branžovský, Klimeš, Šutera – Mudrych, Frimel, Hubáček – Borot, Karpíšek (A), Ludvík – Vysloužil, Bocián.

Rozhodčí: Folk – Hynčica, Michajličenko