Košice – Zvolen 6:2 (kon.) | Banská Bystrica – Poprad 2:3 (kon.) | Nitra – Nové Zámky 5:1 (kon.)
Trenčín – Detva 2:5 (kon.) | Žilina – Lipt. Mikuláš 2:3 (po pr.)
HC Košice
6:2 (2:1, 3:1, 1:0)
HKM Zvolen
sk Pátek 12.01.2018, 17:30 • Steel aréna, Košice • Tipos Extraliga (SR) • 36. kolo

Skončilo sa dnešné stretnutie 38. kola Tipsport ligy, v rámci ktorého si hokejky skrížili hráči HC Košice a HKM Zvolen. Po výsledku 6:2 sa z výhry a troch bodov tešia domáci.

Pomer striel v dnešnom zápase: 39:22

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný zvyšok večera. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (19:50:54)

59:21
    Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Wharton – 2 min., držanie hokejky).

59:20
    V záverečnej minúte ešte veľký košický tlak. Marek Hovorka teraz rozdal niekoľko prihrávok, následné strely sa ale neujalil.

58:22
    Košičania sa chceli rýchlo presunúť pred bránku svojho súpera, nevyšlo im to ale podľa predstáv. Puk postupne preťal všetky čiary, pískalo sa tak zakázané uvoľnenie Oceliarov.

58:06
    Plynú posledné dve minúty tretej tretiny. Zdá sa, že v Košiciach sa dnes neudeje už nič podstatné.

57:26
    Nasleduje komerčná prestávka.

57:24
    Píska sa zakázané uvoľnenie Zvolena.

56:57
    Zápas sa už len dohráva, aj keď Košičania by ešte nepochybne radi dopriali tretí gól v zápase svojmu kapitánovi Ladislavovi Nagyovi.

55:48
    Medzičasom sú domáci v plnom počte.

55:20
    Aj tentokrát ale strávili Zvolenčania dlhé sekundy hrou pri mantineli, kam ich domáci výborne vytláčali. Hra sa presunie na opačnú stranu klziska.

54:46
    Hostia sú opäť usadení pred Habalom.

54:17
    Úvodný tlak Zvolena počas tejto presilovky Košice zvládli, puk už teraz môže pokojne letieť cez všetky čiary až k Šimkovi.

53:39
    Vylúčenie v tíme HC Košice (Hovorka – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

53:37
    Jenčíkova dobrá prihrávka za kruhy, strelu odtiaľ musel Marek Šimko pohotovo vykopnúť na zadný mantinel.

52:42
    Pískalo sa postavenie mimo hry v podaní domáceho celku.

52:16
    Šoltés si pri mantineli pýtal svojím pohybom vylúčenie zvolenského obranca, napokon ale padol len po čistom súboji. V tomto prípade sa tak počet hráčov na ľadovej ploche meniť nemusel.