Košice – Zvolen 6:2 (kon.) | Banská Bystrica – Poprad 2:3 (kon.) | Nitra – Nové Zámky 5:1 (kon.)
Trenčín – Detva 2:5 (kon.) | Žilina – Lipt. Mikuláš 2:3 (po pr.)
MsHK Žilina
2:3 (0:0, 1:2, 1:0 - 0:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Pátek 12.01.2018, 18:00 • Tipsport Aréna, Žilina • Tipos Extraliga (SR) • 36. kolo

S konštatovaním, že Žilina na domácom ľade podľahla Liptovskému Mikulášu 2:3 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok piatkového večera. Dočítania priatelia. (20:42:06)

63:48
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Azda jediná poriadna útočná akcia hostí v predĺžení a končí v sieti Tomáša Tomeka! Langhammer obišiel bránku Žiliny, našiel prihrávkou Suchého, ktorý delovkou doslova prestrelil Tomáša Tomeka. Puk ešte poskakoval pred bránkovou čiarou, no pohotový RICHARD RAPÁČ ho následne upratal do siete. Asistencie: Radoslav Suchý, Jakub Langhammer.

63:05
    Marek Tvrdoň si šikovne urobil priestor pred bránkou hostí, blafákom však na Košarišťana nevyzrel.

62:30
    Máme za sebou polovicu predĺženia, vážnejšiu šancu sme však zatiaľ nevideli.

62:20
    Michal Švihálek sa predral do útočného pásma, následne však až príliš s pukom vymýšľal a Košarišťan tak nemusel zasahovať.

61:27
    Prvý brankársky zákrok v predĺžení je pripísaný na konto Andreja Košarišťana.

60:55
    Hráme stále 4 na 4, keďže hosťom skončil trest a hra ešte nebola prerušená.

60:24
    Hostia v plnom počte.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Žilina v závere tretej tretiny nevyužila ponúknutú presilovú hru, čo vlastne dnes nie je žiadne prekvapenie. Po krátkej prestávke pôjdeme do predĺženia.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:39
    Obrovský tlak Žiliny v samom závere!

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:50
    Neskutočná šanca domácich, Tomáš Klimenta pri pravej tyči čakal na puk, pred ním doslova zívala prázdna bránka hostí, lenže puk bol pomalší než čakal českú utočník a tak sa k nemu nedostal.

58:45
    Žilina v pásme pred Andrejom Košarišťanom.

58:24
    Oddychový čas domácich.

58:24
    Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (2 min.).

58:15
    Domáci stále kombinujú v útočnom pásme, lenže robia chybu a prichádzajú o puk.

Dávid Švec

Branky a nahrávky: 24. Holovič (Handlovský, Pospíšil), 43. Stupka (Pospíšil, Konečný) – 28. Langhammer (Gründling, Huna), 35. Langhammer (Huna), 64. Rapáč (Suchý, Langhammer)

MsHK Žilina: Tomek (Mikoláš) – Mazanec, Kozák, Andersons, Juraško, Chaloupka, Roman, Hatala, Mendrej – Pospíšil, Holovič, Handlovský – Jurík, Hruška, Tvrdoň – Klimenta, Húževka, Švihálek – Rogoň, Konečný, Stupka
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Košarišťan (Hollý) – Gründling, Nemec, Suchý, Kuráli, Mezovský, Nádašdi, Moravčík, Pacalaj – Števuliak, Langhammer, Huna – Rapáč R., Paukovček, Sukeľ J. – Uram, Sukeľ M., Kriška – Uhrík, Piatka, Laco

Rozhodčí: Štefik, Konc – Kollár, Rojík