Mladá Boleslav – Vítkovice 2:8 (kon.)
BK Mladá Boleslav
2:8 (1:2, 0:2, 1:4)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 12.01.2018, 12:00 • ŠKOENERGO Aréna • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina B

57:40
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Desátá branka utkání je tady. Z blízkosti navýšil vítězství Ostravy MARTIN KOCIÁN. Asistence: Josef Krejsa.

55:44
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Domácí si v závěru utkání vytvořili tlak a ještě zvládli snížit. Do prázdné branky nasměroval z blízka kotouč JAN ZÁVORA. Asistence: David Kredl, Daniel Sluka.

53:01
    Z mezikruží navyšuje vedení svého týmu MAREK BRADA. Asistence: Samuel Rajčan, Josef Krejsa.

50:55
    Za hrubost dostal menší trest Karel Křepelka (MBL).

50:31
    Hezký gól v podání ostravského týmu. Puk se dostal u pravé tyče k osamocenému JOSEFU KREJSOVI, na kterého už čekala odkrytá branka. Asistence: Marek Brada, Samuel Rajčan.

45:26
    Menší trest za hákování obdržel Matěj Přibyl (VIT).

43:14
    Domácí změnili brankáře. Romana Krinwalda nahradil Matěj Kmec.

43:14
    Ostravané vstřelili "bůra". Po levé straně si najel bez problémů k brankáři IVAN IVAN a zakončil. Asistence: Michal Bystroň.

S koncem druhé třetiny dá hlavní rozhodčí ještě jeden trest. Za vražení na hrazení dostal dvě minuty Jindřich Plíšek (MBL).

37:29
    Za vražení na hrazení odjel na dvě minuty na trestnou lavici Martin Kocián (VIT).

37:12
    Karlu Křepelkovi pomohli domácí na střídačku, boleslavští fanoušci nejsou spokojení, ale gól platí. Po střele z mezikruží se radoval IVAN IVAN. Asistence: Jakub Gebauer.

31:18
    Menší trest za podražení dostal Karel Křepelka (MBL).

26:59
    Výkon domácích nepůsobí rozhodně ideálně. Jeden z hráčů v kruhu snad 20 sekund otálel se střelou, jenže než se k ní odhodlal, odpískal čárový rozhodčí Středočechům hru v šesti. Menší trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Jindřich Plíšek (MBL).

25:23
    Hosté budou hrát 14 sekund ve třech. Na dvě minuty za hákování byl vyloučen Marek Brada.

24:29
    V oslabení jel sám na brankáře Ivan Ivan, ale vítkovický útočník zakončil mimo branku.

23:37
    Za podražení musel odjet na dvě minuty na trestnou lavici Jakub Gebauer (VIT).

22:41
    Další gól v boleslavské síti. Po teči mezi nohy se raduje z gólu společně se svými spoluhráči FABIEN KOČÍ. Puk si nasměrovali mezi tři tyče nejspíš sami domácí. Bez asistence.

18:40
    Krátce před koncem prvního dějství otáčejí Vítkovice průběh utkání. Po přihrávce z rohu se trefil přízemní střelou mezi betony MATĚJ PŘIBYL. Asistence: Matyáš Melovský, Matyáš Veselý.

13:42
    Hosté se prosazují z protiútoku. O vyrovnání se střelou pod břevno zasloužil MATYÁŠ MELOVSKÝ. Asistence: Matěj Přibyl.

10:55
    Utkání sleduje 35 diváků.

08:20
    Kapitán Patrik Krška (VIT) hrál bez helmy, proto dostal menší trest. Přesilovou hru si zahrají také domácí.

04:31
    Za nedovolené bránění dostal dvě minuty Jan Závora (MBL).

03:31
    PETR ŠÍMA už při předchozím nájezdu, který stihl i přes faul dokončit, ukázal, že mu tato individuální dovednost jde. Vítkovického gólmana překonal přesnou střelou mezi betony.

03:31
    Petra Šímu sekal Fabien Kočí, následuje trestné střílení.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 4. Šíma (TS), 56. Závora (Kredl, Sluka) – 14. Melovský (Přibyl), 19. Přibyl (Melovský, Veselý), 23. Kočí, 38. Ivan (Gebauer), 44. Ivan (Bystroň), 51. Krejsa (Brada, Rajčan), 54. Brada (Rajčan, Krejsa), 58. Kocián (Krejsa)

BK Mladá Boleslav: Krinwald (44. Kmec) – Sommer, Křepelka, Přenosil, Žabka, Rajgl, Holoubek (A) – Závora (A), Sluka, Bartoň, Plíšek, Kredl, Hašlar, Dlask (C), Kapal, Ďuráč, Haas, Šíma
    HC Vítkovice Ridera: Dolíška (Bartošák) – Kocián, Veřmiřovský, Bystroň, Plánka, Kočí – Gebauer, Kotásek, Ivan (A), Krejsa, Krška (C), Přibyl, Melovský, Rajčan, Brada (A), Veselý

Rozhodčí: Bernat – Kajínek, Kettner