Šumperk – Kopřivnice 5:0 (kon.) | Nový Jičín – SHK Hodonín 1:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 4:6 (kon.)
Nymburk – Tábor 3:1 (kon.) | Řisuty – Trutnov 3:6 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Kobra 4:3 (kon.)
Kolín – Klatovy 2:3 (1:2 po s.n.) | Sokolov – Jablonec n/N 4:2 (kon.) | Žďár n/S – David Servis 3:4 (po pr.)
Písek – Havlíčkův Brod 2:9 (kon.) | Bílina – Vrchlabí 5:2 (kon.) | Pelhřimov – Mor. Budějovice 5:2 (kon.)
Letňany – Most 5:0 (kont.)
DRACI PARS ŠUMPERK
5:0 (1:0, 4:0, 0:0)
HC ISMM Kopřivnice
Sobota 13.01.2018, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 2. liga skupina Východ • 36. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, já se s vámi loučím a přeji vám krásný zbytek sobotního večera. (19:17:19)

Ve třetí třetině si Šumperk své vedení už pohlídal, Kopřivnici nedovolil ani jednou skórovat, Vlastimil Lakosil si tak připisuje čisté konto. Šumperk si do tabulky připisuje tři body a nadále se tak bude snažit nahánět na druhém místě Hodonín, na který nyní ztrácí sedm bodů.

59:49
    Zakázané uvolnění Draků, hra se ještě stěhuje před Vlastimila Lakosila.

59:38
    Z ostrého úhlu prověřil pozornost Vlastimila Lakosila Miroslav Marek. Domácí gólman drží puk pod svými betony.

58:05
    Vlastimil Lakosil vyráží kotouč do ochranné sítě po střele jednoho z hostujících hráčů.

55:01
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Sedlák – 2 min., podražení).

54:40
    Michal Krutil dostává dvě plus dvě minuty za hrubost plus osobní trest do konce utkání. Matěj Bažant dostává dvě minuty za hrubost plus osobní trest do konce utkání.

54:40
    Na ledě se nám strhl pěstní souboj mezi Matějem Bažantem a Michalem Krutilem. Poté jsme byli ještě svědky několika menším potyček. Uvidíme tedy jak rozhodčí budou vylučovat.

54:16
    Stříž pálil z modré, Lakosil měl zakrytý výhled, puk ale mířil mimo tři tyče.

53:20
    Králík zpětnou přihrávkou poslal kotouč na Kovaříka, jeho střelu vyrazil Hromada před sebe a následně tak ještě musel čelit dorážce z hole Vymazala.

52:10
    Sedlákovi nevyšla klička, následně byl odstaven od puku. Kopřivnice zakládá útočnou akci.

50:54
    Mach nabil puk Červenkovi, tomu střela nesedla a skončila vysoko nad brankou Vlastimila Lakosila.

50:09
    Po buly se puk dostal na modrou ke Šťávovi, jeho střela z první skončila na betonech Hromady.

49:52
    Merenda nahodil kotouč na Lakosila, ten ho rychle rozehrává na hole svých spoluhráčů.

48:35
    Miroslav Marek nahodil kotouč do útočného pásma, tam ale nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.

47:16
    Šťáva krásnou přihrávkou našel Michala Vymazala, ten se dostal do dobré šance, jeho pokus však lapil Petr Hromada do své výstroje.

46:47
    Ostřanský v šanci jeden na jednoho, jeho pokus pak srazil do rohu kluziště Heinzl.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 11. Fischer (Lehečka), 28. Vymazal (Králík, Kovařík), 31. Vymazal (Králík, Kovařík), 35. Fischer (Bažant), 38. Schejbal (Vymazal)

DRACI PARS ŠUMPERK: Lakosil (Svoboda), Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Bažant, Gewiese, Řezáč, Sedlák – Kovařík, Hroch, Lehečka, Vachutka, Muller, Králík, Půhoný, Fischer, Vymazal, Cink, Ostřanský
    HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Heinzl, Stříž, MArek, Mrowiec, Krutil, Bail, Fojtík, Merenda – Červenka, Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Mach, Bartošák, Pěnčík, Kofroň, Gola

Rozhodčí: Maršálek – Novotný, Šimčík