Šumperk – Kopřivnice 5:0 (kon.) | Nový Jičín – SHK Hodonín 1:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 4:6 (kon.)
Nymburk – Tábor 3:1 (kon.) | Řisuty – Trutnov 3:6 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Kobra 4:3 (kon.)
Kolín – Klatovy 2:3 (1:2 po s.n.) | Sokolov – Jablonec n/N 4:2 (kon.) | Žďár n/S – David Servis 3:4 (po pr.)
Písek – Havlíčkův Brod 2:9 (kon.) | Bílina – Vrchlabí 5:2 (kon.) | Pelhřimov – Mor. Budějovice 5:2 (kon.)
Letňany – Most 5:0 (kont.)
HK Nový Jičín
1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
SHK Drtiči Hodonín
Sobota 13.01.2018, 17:002. liga skupina Východ • 36. kolo

Je za námi šedesát minut, herního času, to znamená konec. Hodonín si odváží tři cenné body. Ďáblové minimálně sahali po vyrovnání, nestálo ale u nich potřebné hokejové štěstí i když šance určitě měli.

Děkuji za pozornost a těším se zase příště. (19:05:50)

Domácí si vyžádali oddechový čas. Do konce utkání zbývají pouhé dvě vteřiny.

59:58
    Pecha dostal krásnou přihrávku před bránu, možná malinko váhal a střílel vteřinku po, Zdenko Kotvan se stačil přesunout a krásným zákrokem likviduje jistý vyrovnávací gól !!!!

59:30
    Domácí jsou v šesti!

58:39
    Zbývá takřka minuta, do konce utkání. Pokud chtějí Ďáblové vyrovnat, mohli by zkusit hru v šesti. Jak se říká hop nebo trop.

58:18

57:46
    Mohlo být vyrovnáno! Ďáblové se dostali do útočné třetiny, nicméně se jim nepodařilo mířit přesně a jistá gólovka končí mimo klec Zdenko Kotvana, škoda!

57:03
    Od konce utkání nás dělí pouhé tři minuty. Drtiči navíc hrají přesilovku a nemusí nikam spěchat.

56:17
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Gebaueer – 2 min., vysoká hůl + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

56:11
    Puk končí v náručí Jiřího Slováka, vhazování před jeho bránou. Dá se předpokládat, že minutu před koncem hry, zkusí Ďáblové hru v šesti.

55:51
    Fanoušci ožili a povzbuzují domácí mužstvo. To ale na vyrovnání má čtyři minuty, bude to stačit?

55:23

55:00
    Domácí Ďáblové hrají přesilovku, nicméně to vypadá jakoby přesilovku spíš měli Drtiči z Hodonína.

54:19

53:36
    Na ledě vzniká více prostoru, hraje se hra 4 na 4. Čas se ale krátí, zbývá méně než sedm minut, do konce utkání.

53:23
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Charvát – 2 min., hákování).

52:19
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Chvostek – 2 min., podražení).

Michal Knápek

Branky a nahrávky: 34. Gebauer (Běhal) – 27. Kobylík (Hajný), 34. Jurča (Sedlák, Černohous)

HK Nový Jičín: Slovák (Sonnek), Adamík, Már, Běhal, Hruška, Tomeček, Janiczek, Palacký, Krupa, Pecha, Málek, Chvostek, Gebauer, Kocián, Zedník, Sonnek, Slovák II, Uhlár
    SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Haloda), Sedlák, Kužílek, Kobylík, Žabčík, Hladiš, Miklík, Charvát, Hložánek, Romančík, Vrána, Hajný, Venclík, Matějka, Sajdl, Jurča, Černohous, Kadlec, Vaněk