Chomutov – Liberec 1:5 (kon.) | Třemošná – Ústí n/L 6:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kometa Brno 4:3 (2:1 po s.n.)
HC Litvínov – HC Plzeň 3:6 (kon.) | Warriors Brno – Poruba 0:1 (kon.) | HK MD Šumperk – Třinec 7:4 (kon.)
Přerov – Mountfield HK 2:5 (kon.) | Žďár n/S – Letňany 5:1 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 2:0 (kon.)
K. Vary – Kladno 0:1 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 8:4 (kon.) | Slavia – PZ Kladno 3:4 (po pr.)
Piráti Chomutov
1:5 (0:2, 0:2, 1:1)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 13.01.2018, 12:00 • Pirátská Aréna • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina A

Děkuji vám za pozornost. Přeji co nejsnesitelnější zbytek volebního dne a zase někdy na shledanou. (14:03:43)

Piráti po snížení ve 48. minutě sice živili naději na srovnání, ale tu utnul pátou brankou v 50. minutě kapitán hostů Jiruš. Utkání tak bylo prakticky rozhodnuté už v první třetině, vítěznou branku si připíše Jakub Šedivý. Piráti dopláceli na nepozornou obranu, Bílí Tygři dokonale trestali chyby a z toho pramení jasné vítězství.

59:51
    Tečovaná rána končí v ochranné síti za Stuchlíkovými zády.

59:05
    Čech přihrával Štefančíkovi, ten netrefil puk ideálně.

57:36
    Po zmatku v brankovišti Stuchlík našel kotouč a přikryl ho.

57:10
    Jansa nezachytil přihrávku, která by ho poslala do brejku.

55:53
    Hraje se v pěti na obou stranách.

55:17
    Trunda obral v roku obránce o puk a přihrával do dobré pozice Jirušovi. Tentokrát se dobrým zákrokem ramenem zaskvěl Stuchlík.

55:03
    Stuchlík přikryl kotouč před dojíždějícími hráči.

53:51
    Za drobnou šarvátku jsou vyloučeni hráči obou týmů. Z Liberce Tomáš Kollert a z Chomutova Stanislav Vrhel.

52:49
    Další nepozornost při bránění a Starý byl sám před brankářem. Se zakončením si neporadil.

52:07
    Stuchlík uklidní hru a podrží kotouč v rukavici.

51:25
    Němec v šanci přihrával Čechovi, ten před sedícím Čajanem minul bránu.

51:06
    Gutova střela byla zblokovaná.

49:20
    Liberec právě vstřelil branku!
    Naděje Pirátů na vyrovnání se opět zmenšuje. Další nepozornost v obraně a volný puk před brankou našel VOJTECH JIRUŠ a bekhendem rychle prostřelil Stuchlíka. Asistence: Lukáš Nezbeda.

49:00
    Štefančík servíroval přihrávku před bránu Vrhelovi, ten ale v klíčovém okamžiku ztratil balanc.

47:20
    Piráti právě vstřelili branku!
    V klasické situaci nedáš – dostaneš se prosazují Piráti a využívají přesilovku. Ze střední vzdálenosti pálil ONDŘEJ ČECH a puk se o tyčku dostal do branky. Asistence: Josef Koláček.

Kryštof Kousal

Branky a nahrávky: 48. Čech (Koláček) – 8. Pray (Měchura), 15. Šedivý (Starý, Jiruš), 38. Nezbeda (Trunda, Jiruš), 39. Kollert (Měchura), 50. Jiruš (Nezbeda)

Piráti Chomutov: Stuchlík – Němec, Petrásek, Pöschl, Vaněk, Matějka, Kovár, Martínek, Klika, Spudich, Králíček, Urych, Príhoda, Kulich, Svoboda, Čech, Koláček, Štefančík, Holka, Gut, Vrhel.
    Bílí Tygři Liberec: Čajan – Hladík, Böhm, Šedivý, Starý, Kollert, Tůma, Trunda, Pray, Jansa, Jiruš, Měchura, Folda, Nezbeda, Gajda, Vodlan.

Rozhodčí: Šimon Glanc – Martin Kopáč, Rudolf Tichý