Chomutov – Liberec 1:5 (kon.) | Třemošná – Ústí n/L 6:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kometa Brno 4:3 (2:1 po s.n.)
HC Litvínov – HC Plzeň 3:6 (kon.) | Warriors Brno – Poruba 0:1 (kon.) | HK MD Šumperk – Třinec 7:4 (kon.)
Přerov – Mountfield HK 2:5 (kon.) | Žďár n/S – Letňany 5:1 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 2:0 (kon.)
K. Vary – Kladno 0:1 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 8:4 (kon.) | Slavia – PZ Kladno 3:4 (po pr.)
Piráti Chomutov
1:5 (0:2, 0:2, 1:1)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 13.01.2018, 12:00 • Pirátská Aréna • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina A

53:51
    Za drobnou šarvátku jsou vyloučeni hráči obou týmů. Z Liberce Tomáš Kollert a z Chomutova Stanislav Vrhel.

51:25
    Němec v šanci přihrával Čechovi, ten před sedícím Čajanem minul bránu.

49:20
    Liberec právě vstřelil branku!
    Naděje Pirátů na vyrovnání se opět zmenšuje. Další nepozornost v obraně a volný puk před brankou našel VOJTECH JIRUŠ a bekhendem rychle prostřelil Stuchlíka. Asistence: Lukáš Nezbeda.

47:20
    Piráti právě vstřelili branku!
    V klasické situaci nedáš – dostaneš se prosazují Piráti a využívají přesilovku. Ze střední vzdálenosti pálil ONDŘEJ ČECH a puk se o tyčku dostal do branky. Asistence: Josef Koláček.

45:48
    Další přesilová hra pro Piráty. Tentokrát je vyloučen Vojtěch Jiruš na dvě minuty za hrubost,

41:50
    Po střetu u mantinelu zůstal na ledě ležet Príhoda. Vyloučen je Šedivý (LIB) na dvě plus deset minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

38:20
    Další nešikovnost v obraně Pirátů potrestal TOMÁŠ KOLLERT. Bránícímu hráči se nepovedlo odpálit kotouč a liberecký obránce ho hbitě doklepl do brány. Asistence: Adam Měchura.

37:14
    Přihrávku mezi kruhy z rohu dostal LUKÁŠ NEZBEDA a zamířil přesně k levé tyči gólmanovy brány. Asistence: Tomáš Trunda, Vojtěch Jiruš.

34:32
    Další nebezpečí pro domácí. Vyloučen je Ondřej Príhoda (CHM) za sekání.

31:16
    Lukáš Nezbeda je vyloučen na dvě minuty za vystřelení puku mimo hřiště. Další přesilovková příležitost pro Piráty.

28:50
    Jiruš pálil z pravého kruhu, ránu přizvedla některá z holí do břevna!

22:16
    Síly na ledě se srovnají, Vyloučen Jan Klika (CHM) za podražení.

20:51
    Vyloučen autor první branky William Pray za nedovolené bránění.

14:50
    Hosté bleskově využívají přesilovku. Na levé křídlo dostal přihrávku JAKUB ŠEDIVÝ a zamířil přesně po ledě na vzdálenější tyč. Asistence: Adam Starý, Vojtěch Jiruš.

14:37
    Tentokrát je potrestána hráčská lavice Chomutova, rovněž za příliš mnoho hráčů. Na trestné sedí Pöschl.

11:32
    Zmatek u liberecké střídačky trestá rozhodčí vyloučením Tomáše Trundy za příliš mnoho hráčů na ledě.

07:07
    Hosté jdou do vedení. Přihrávku před bránu dostal WILLIAM PRAY a našel skulinku v podpaží gólmana Stuchlíka. Asistence: Adam Měchura.

05:13
    Velká příležitost pro chomutovského Koláčka, který sám před bránou po přihrávce z rohu zakončil nedůrazně po ledě.

Kryštof Kousal

Branky a nahrávky: 48. Čech (Koláček) – 8. Pray (Měchura), 15. Šedivý (Starý, Jiruš), 38. Nezbeda (Trunda, Jiruš), 39. Kollert (Měchura), 50. Jiruš (Nezbeda)

Piráti Chomutov: Stuchlík – Němec, Petrásek, Pöschl, Vaněk, Matějka, Kovár, Martínek, Klika, Spudich, Králíček, Urych, Príhoda, Kulich, Svoboda, Čech, Koláček, Štefančík, Holka, Gut, Vrhel.
    Bílí Tygři Liberec: Čajan – Hladík, Böhm, Šedivý, Starý, Kollert, Tůma, Trunda, Pray, Jansa, Jiruš, Měchura, Folda, Nezbeda, Gajda, Vodlan.

Rozhodčí: Šimon Glanc – Martin Kopáč, Rudolf Tichý