Jihlava – Pardubice 0:0 (odl.) | Chomutov – Liberec 1:5 (kon.) | Třemošná – Ústí n/L 6:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kometa Brno 4:3 (2:1 po s.n.) | HC Litvínov – HC Plzeň 3:6 (kon.) | Warrior Brno – Poruba 0:1 (kon.)
HK MD Šumperk – Třinec 7:4 (kon.) | Přerov – Mountfield HK 2:5 (kon.) | Žďár n/S – Letňany 5:1 (kon.)
Technika Brno – Vsetín 2:0 (kon.) | K. Vary – Kladno 0:1 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 8:4 (kon.)
Slavia – PZ Kladno 3:4 (po pr.)
konec
HCM Warrior Brno
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
HC RT TORAX Poruba
Sobota 13.01.2018, 12:45ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina E
Partner:
     
    46:24
    Vyloučení v týmu HCM Warrior Brno (Filip Mahdal – 2 min., vražení na hrazení).
     
    36:36
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Alex Foldyna – 2 min., sekání).
     
    28:01
    Vyloučení v týmu HCM Warrior Brno (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Filip Fojtík.
     
    23:52
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Jan Moškoř – 2 min., nedovolené bránění).
     
    23:34
    Vyloučení v týmu HCM Warrior Brno (Tadeáš Kuchař – 2 min., sekání).
     
    22:12
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Kryštof Krčmarský – 2 min., krosček).
     
    19:21
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Michal Rambousek – 2 min., vysoká hůl).
     
    11:35
    Vyloučení v týmu HCM Warrior Brno (Nikolas Atanasiadis – 2 min., podražení).
     
    11:21
    Vyloučení v týmu HCM Warrior Brno (Patrik Kopřiva – 2 min., nedovolené bránění).
     
    03:19
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Filip Macurák – 2 min., krosček).
     
    01:50
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Šimon Pavlík – 2 min., napadení).

    Denisa Józsová

    Branky a nahrávky: 52. Kubík (Krčmarský)


    HCM Warrior Brno: Atanasiadis (Šebo) – Fojt, Mrkvica, Kopřiva, Hykl, Hanák, Ludvík, Mahdal, Lambert – Harásek, Kubíček, Kuchař, Hrstka, Schweitzer, Marčík, Orsech, Snášel, Novotný, Heinrich
    HC RT TORAX Poruba: Slíž (Števanka) – Havlík, Hlaváč, Puchala, Macurák, Machů, Bechný, Dobeš – Foldyna, Kubík, Fojítk, Chovanec, Barčák, Pavlík, Moškoř, Rambousek, Spurný, Krčmarský

    Rozhodčí: Sofka – Maloušek, Musil