Olomouc – Prostějov 5:0 (kon.) | Karviná – Zabrze 2:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Zápy 2:0 (kon.)
Senica – Dunajská Lužná 1:0 (kon.) | Vyškov – Brno 1:6 (kon.) | Žilina – Pohronie 0:0 (kon.)
Olomouc – Hlučín 7:0 (kon.) | Bardejov – Michalovce 1:3 (kon.) | Trnava – Opava 3:5 (kon.)
Ostrava – Trenčín 3:0 (kon.) | Plzeň – Sokolov 6:0 (kon.) | Dukla Praha – Neugersdorf 2:0 (kon.)
Žilina B – Dubnica 1:1 (kon.) | Trnava – Opava 3:2 (kon.) | Rapid – Zlín 1:1 (kon.)
MFK Vyškov
1:6 (1:3)
FC Zbrojovka Brno
Sobota 13.01.2018, 11:00Přípravný zápas

Brňané si nakonec odnáší vysokou výhru 6:1, dvakrát se trefili Pilík a Kratochvíl, jednou Kone s Pavlíkem. (22:59:34)

Střely na branku: 1:12. Střely mimo: 2:5.

90

85
    Těžko říct, jestli se dnes ještě branky dočkáme, už se čeká na závěrečný hvizd.

80
    Brněnský Juhar neproměnil pokutový kop.

79
    Je zde další nařízená penalta pro hosty.

70
    Brno právě vstřelilo branku!
    FRANCIS KONE je autorem šesté branky Zbrojovky.

65
    Na branku domácích se hrne jedna šance za druhou, Zbrojovka jasně dominuje.

60
    Autorem branky je MILOŠ KRATOCHVÍL, dnes již podruhé. Brno dominuje.

54
    Vyškov jednoznačně nestíhá, je otázka, kolik branek v tomto utkání nakonec inkasuje.

47
    Po šanci Koného se prosadil MILOŠ KRATOCHVÍL.

46

45

43
    PETR PAVLÍK ránou zpoza vápna uspěl.

40
    Lutonský vyslal Ashiru do brejku, ale ten neuspěl.

35
    Zikl využil špatné rozehrávky soupeře a šel do šance, ovšem neuspěl.

31
    Z rohového kopu Brna nic není, hraje se ve středu hřiště.

27
    Ojedinělý pokus domácích končí nepřesnou střelou.

22
    Ashiru se hned dostal do šance, jenomže třetí gól svého týmu nepřidal.

20
    Vintr je po své šanci ošetřován, a následně musí střídat. Místo něj jde do hry Ashiru.

18
    Autorem branky z pokutového kopu je TOMÁŠ PILÍK.

17
    Faul na Ruska, penalta pro Brno!

15
    Dobrou šanci měl Zikl, brankáře soupeře ale nepřekonal.

12
    Převaha Zbrojovky je stále značná, Vyškov ale drží skóre na nerozhodném stavu.

8
    Brňané jsou aktivnějším týmem, nyní opět ohrozili branku soupeře.

5
    MFK Vyškov právě vstřelil branku!
    Za domácí srovnává LUKÁŠ LAHODNÝ.

2
    Parádní vstup pro hostující fotbalisty do dnešního utkání! Po rohovém kopu posílá Zbrojovku do vedení TOMÁŠ PILÍK.

1

Úvodní sestava Brna: Floder – Buchta, Pavlík, Jovanović, O. Vintr – Polák – Přichystal, Pilík, Růsek, Lutonský – Zikl.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Jakub Kudláč

Branky: 5. Lahodný – 2. Pilík, 18. Pilík (pen.), 43. Pavlík, 47. Kratochvíl, 60. Kratochvíl, 70. Kone

MFK Vyškov:
    FC Zbrojovka Brno: I. poločas: Floder – Buchta, Pavlík, Jovanović, O. Vintr – Polák – Přichystal, Pilík, Růsek, Lutonský – Zikl
    II. poločas: Floder – Sukup, Kijanskas, Kryštůfek, Vraštil – Sedlák – Ashiru, Krejčí, Kratochvíl, Juhar – Koné