Olomouc – Prostějov 5:0 (kon.) | Karviná – Zabrze 2:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Zápy 2:0 (kon.)
Senica – Dunajská Lužná 1:0 (kon.) | Vyškov – Brno 1:6 (kon.) | Žilina – Pohronie 0:0 (kon.)
Olomouc – Hlučín 7:0 (kon.) | Bardejov – Michalovce 1:3 (kon.) | Trnava – Opava 3:5 (kon.)
Ostrava – Trenčín 3:0 (kon.) | Plzeň – Sokolov 6:0 (kon.) | Dukla Praha – Neugersdorf 2:0 (kon.)
Žilina B – Dubnica 1:1 (kon.) | Trnava – Opava 3:2 (kon.) | Rapid – Zlín 1:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
6:0 (2:0)
FK Baník Sokolov
Sobota 13.01.2018, 14:00 • Doosan Arena, Plzeň • Přípravný zápas

Domácí Viktoria odehrál zatím nejvydařenější přípravný zápas v zimní přípravě, kdy druholigový Sokolov porazila 6:0. Dvakrát skórovala nová zimní akvizice Plzně Tomáš Chorý. Tímto se s Vámi loučím a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (15:49:51)

90

85
    Plzeň má nyní značnou převahu.

78
    Sokolov nyní dostal na chvíli míč pod kontrolu.

74
    Plzeň právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ CHORÝ přetlačil soupeře ve vápně a dnes podruhé skóroval.

71
    Plzeň má míč opět na kopačkách.

70
    ANDREAS IVANSCHITZ střelou po zemi obstřelil zeď a střelou k tyči skóroval.

68
    Po faulu na Bakoše budou mít domácí přímý kop z půlkruhu.

65
    Chorý mohl přidat další branku. Z malého vápna však poslal míč těsně vedle tyče.

62
    Ze hry má nyní více Sokolov. O držení míče však přišel zásluhou faulu.

59
    Další útočnou akci domácích zastavil ofsajd.

57
    Po centru Zemana z brankové čáry se do vzduchu pověsil TOMÁŠ CHORÝ vstřelil svůj druhý gól v dresu Viktorie.

54
    Po faulu na Čermáka proměňuje pokutový kop MAREK BAKOŠ.

53
    Byla nařízena penalta.

52
    Bolek si připisuje první zákrok.

49
    Do druhého poločasu nastoupily týmy v těchto sestavách:
    Plzeň: Šiman – Havel, Živulič, Piroch, Kovařík – Čermák, Ivanschitz – Petržela, Bakoš, Zeman – Chorý
    Sokolov: Bolek – Ševčík, Tkadlec, Mráz – Rychnovský, Machek, Glaser, Vacovský, Kosak – Dvořák, Ševčík

46

45

43
    Domácí roh ubránili a dokonce si vykoledovali faul.

Otto Slabý

Branky: 12. Kolář, 33. Kopic, 54. Bakoš (pen.), 57. Chorý, 70. Ivanschitz, 74. Chorý

FC Viktoria Plzeň: 1. poločas: Sváček – Řezník, Hubník (C), Hájek, Limberský – Hořava, Hrošovský – Kopic, Kolář, Pilař – Krmenčík.
    2. poločas: Šiman – Havel, Živulič, Piroch, Kovařík – Čermák, Ivanschitz – Petržela, Bakoš, Zeman – Chorý.

FK Baník Sokolov: 1. poločas: Belaň – Mejdr, O. Ševčík, Mráz, Končal – Machek, Hlavatý – Kosak, Glaser (C), Havel – Dvořák.
    2. poločas: Bolek – O. Ševčík, Tkadlec, Mráz (60. Mejdr) – Rychnovský, Machek, Glaser (60. Hlavatý, 79. Vokáč), Vacovský, Kosak (60. Havel, 71. Stockner) – Dvořák (60. Končal), A. Ševčík.