Boca Chotěboř – Oxyworld Baník Chomutov 4:5 (kon.) | Wizards Praha – Kladno 3:5 (kon.) | Rapid Ústí n/L – Interobal Plzeň B 5:5 (kon.)
FC Rapid Ústí nad Labem
5:5 (3:3)
SK Interobal Plzeň B
Sobota 13.01.2018, 20:00 • Sportcentrum Sluneta, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem 10-Klíše • 2. Futsal liga západ • 13. kolo

Ani druhá dvacetiminutovka vítěze neurčila, a proto si oba týmy dnes pravděpodobně spravedlivě rozdělí bodový zisk. Hattrick zaznamenal domácí Dominik Dvořák, hosté nedokázali proměnit dva desetimetrové pokutové kopy.

Akumulované fauly ve druhém poločase: 7:4.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (21:50:25)

Pozápasové ohlasy trenérů:

Martin Dlouhý (FC Rapid Ústí nad Labem):
    "Myslím si, že jsme v úvodu zápasu podali koncentrovaný výkon. Dobře jsme bránili první čtyřku a podařilo se nám z několika brejků vstřelit tři branky, které se nám bohužel nepodařilo do poločasu ubránit. Soupeř v závěru první půle během dvou minut využil naší slabší chvilku a srovnal na 3:3. Druhý poločas byl z naší strany vyrovnanější a v zápase jsme pokaždé vedli, ale nepodařilo se nám ubránit vítězný výsledek. V závěru Plzeň měla ještě k dispozici dva desetimetrové kopy, které naštěstí pro nás neproměnila. Výsledek zápasu je zasloužený a obě mužstva podala velmi dobrý výkon."

Vladimír Štverák (SK Interobal Plzeň B): "Utkání bylo velice atraktivní pro diváky, ale infarktové pro trenéry. Rozhodující bylo, že jsme se za stavu 3:0 z pohledu domácích dokázali dostat zpět do zápasu a stáhli jsme tříbrankové manko ještě před přestávkou. Dle mého názoru se jednalo o pěkný zápas."

39:36
    David Filinger nahradí na hrací ploše Tomáše Votavu.

39:36
    Oddechový čas pro domácí.

39:24
    Tomáš Vobořil pálil do Tomáše Landrgotta.

39:01
    Vít Sedláček ze středu nechal vyniknout hostujícího gólmana.

38:13
    Pavel Mariánus a následně i Michal Holý prověřili reflexy domácího strážce svatyně.

37:17
    Tým Interobal Plzeň B právě vstřelil branku!
    Brankář TOMÁŠ LANDRGOTT se prezentoval nebezpečnou střelou z dálky, kterou prostřelil vše, co mu stálo v cestě a vyrovnává na 5:5. Asistence: Michal Holý.

36:49
    Tomáš Votava vychytal Michala Holého, desetimetrový kop druhého jmenovaného vyrazil pravou nohou.

36:48
    Hosté budou zahrávat po faulu Radka Hanzlíka desetimetrový kop.

36:36
    Martin Gajdoš tutovou šanci neproměnil, z bezprostřední blízkosti pálil do Tomáše Landrgotta.

36:34
    Radek Hanzlík se zasloužil o rohový kop.

36:02
    Čerstvý čtyřicátník David Filinger nastřelil břevno!

35:39
    Jaroslav Slavík si zblízka vylámal zuby na Tomáši Votavovi.

34:04
    Rapid právě vstřelil branku!
    Toto se nedalo neproměnit! Dominik Dvořák z levé strany přihrál k opačné tyči VÍTU SEDLÁČKOVI, který střelou do odkryté brány vrací vedení Rapidu. Asistence: Dominik Dvořák.

33:42
    Michal Holý z desetimetrového kopu bránu netrefil!

33:41
    Hosté budou zahrávat desetimetrový kop.

33:41
    Tomáš Votava (RUL) při svém výběhu zahrál rukama, Zdeněk Nagy ústeckému brankáři udělil žlutou kartu.

33:06
    Pátý akumulovaný faul domácích!

33:01
    Dominik Dvořák od pravé postranní čáry nezastrašil Tomáše Landrgotta.

31:41
    Laciný gól pro Rapid! Zdeněk Kasýk z rohu hřiště zahlédl nikým nepokrytého MICHALA HOLÉHO, jehož skákavá střela skončila za zády Tomáše Votavy. Asistence: Zdeněk Kasýk.

30:12
    Plzeň si vytvořila velký tlak, s kombinací pomáhá i gólman Tomáš Landrgott.

28:33
    Domácí slavili, avšak po poradě obou rozhodčích není branka Dominika Dvořáka za asistence Víta Sedláčka uznána! Druhý rozhodčí Zdeněk Nagy signalizoval rozehrávku z autu pro Plzeň, ale mezitím stihli rozehrát domácí a oba sudí nechali pokračovat ve hře. Hra se tak vrací do původního místa, odkud budou rozehrávat futsalisté Interobalu.

28:23
    Zdeněk Kasýk z ostrého úhlu trefil boční síť.

27:32
    Tomáš Votava opět na útočné polovině.

26:57
    Svou žlutou kartu dnes ukáže také Zdeněk Nagy, jenž za nedovolený obranný zákrok takto potrestal svého jmenovce Zdeňka Kasýka (IPB).

26:30
    Po chybě v domácí rozehrávce musel hasit akci Tomáš Votava, jenž vychytal Jaroslava Slavíka z pravé strany.

Dnešní utkání sleduje 137 diváků.

24:16
    DOMINIK DVOŘÁK se uvolnil po levé straně a z prostoru před střídačkou soupeře trefil volný prostor mezi nohama Tomáše Landrgotta. Míč se následně pomalu dokutálel až za brankovou čáru. Asistence: David Filinger.

23:55
    Vít Sedláček orazítkoval břevno!

23:01
    Pavel Mariánus po zahrání přímého volného kopu vystřelil vedle.

22:49
    Pokus Víta Sedláčka sražen na roh.

21:55
    Ani napodruhé Jaroslav Slavík nemířil mezi tři tyče.

21:32
    Jaroslav Slavík hlavičkoval vedle.

20:29
    Michal Holý z levé strany minul.

20:01

Před začátkem druhého poločasu je popřáno věcnými dárky Davidu Filingerovi k pátečním čtyřicátým narozeninám.

Začátek prvního poločasu vyzněl lépe pro Rapid, který se postupně díky dvěma brankám Dominika Dvořáka a jednomu gólu Tomáše Vobořila dostal do tříbrankového vedení. Rezerva plzeňského Interobalu ukázala svou sílu v závěru úvodní dvacetiminutovky, kdy zásluhou dvougólového Zdeňka Kasýka a Jaroslava Slavíka srovnala na současný stav 3:3.

Akumulované fauly: 2:3.
    Druhý poločas začne přibližně ve 20:52 hod.

20:00

19:43
    Neuvěřitelné! Hosté v závěru poločasu srovnávají skóre! Michal Holý vybídl ke skórování ZDEŇKA KASÝKA, který v rozmezí dvaceti tří sekund přidává další přesný zásah do ústecké sítě. Asistence: Michal Holý.

19:20
    Gól do šatny! Hosté z pokračujícího tlaku snižují na rozdíl jediného gólu! Jaroslav Slavík zahlédl volného ZDEŇKA KASÝKA, který nedal Tomáši Votavovi šanci. Asistence: Jaroslav Slavík.

19:14
    Tomáše Votavu zachránila před inkasováním od Michala Holého tyč!

18:41
    Hosté vystrkují růžky, Pavel Mariánus prověřil pozornost ústeckého gólmana.

17:59
    Tomáš Votava se vrací mezi tyče.

17:59
    David Filinger byl již v brankovišti, zleva ale dočasnému ústeckému brankáři nedal šanci JAROSLAV SLAVÍK. Bez asistence.

17:39
    Michal Holý z dálky netrefil prázdnou domácí bránu!

16:07
    Kombinace Martina Gajdoše a Martina Dlouhého se nevydařila podle jejich představ. Vyloženou šanci zahodil prvně jmenovaný, jenž netrefil zcela odkrytou bránu!

15:23
    Power-play domácích! David Filinger nahrazuje Tomáš Votavu.

14:53
    Útok se snaží podpořit i hájce plzeňské svatyně, Tomáš Landrgott ale svého protivníka v protějším brankovišti zaměstnat nedokázal.

13:33
    Tomáš Votava zneškodnil střelu Michala Holého.

12:59
    Jaroslav Slavík od levé postranní čáry minul.

11:24
    Toto gesto si sudí Michal Čurda nenechal líbit a opět důrazně domlouvá hostujícímu brankáři pod hrozbou vyloučení.

11:24
    Oddechový čas pro hosty.

11:24
    Žlutou kartu vyfasoval od Michala Čurdy brankář Tomáš Landrgott (IPB).

11:24
    Z protiútoku se opět prosazují svěřenci Martina Dlouhého! David Filinger prodloužil balón na DOMINIKA DVOŘÁKA, který se dnes podruhé zapsal do listiny střelců. Asistence: David Filinger.

11:19
    Dělovku Michala Holého vyrazil Tomáš Votava před sebe.

09:09
    Vít Sedláček si z ostrého úhlu na gólmana Interobalu nepřišel.

07:48
    Další kombinace domácích v předbrankovém prostoru slaví úspěch! Martin Dlouhý si vyměnil míč s TOMÁŠEM VOBOŘILEM, který nalezl recept na Tomáše Landrgotta. Asistence: Martin Dlouhý.

06:18
    Michal Holý je dnes při chuti, jeho další střelecký pokus vyrazil brankář Rapidu na roh.

05:35
    Tvrdá rána Zdeňka Kasýka neohrozila svatyni Tomáše Votavy.

05:00
    Adam Virt se postaral o první akumulovaný faul domácích.

04:06
    Michal Holý nemířil z levé strany přesně.

03:07
    Zapojení domácího brankáře do ofenzivy se Severočechům vyplatilo! Tomáš Votava předal míč po pravé straně Vítu Sedláčkovi, který naservíroval k opačné tyči gólovou přihrávku DOMINIKU DVOŘÁKOVI. Posledně jmenovaný se do odkryté části brány nemýlil. Asistence: Vít Sedláček.

02:51
    Tomáš Votava se hrne do útoku a kombinuje na útočné polovině.

01:56
    Tomáš Vobořil na vlastní polovině zastaven za hranicí pravidel, první akumulovaný faul Plzně.

01:29
    Z přihrávky Zdeňka Kasýka vybojoval Pavel Mariánus jen roh.

00:20
    Pavel Mariánus zblízka minul.

00:01

Domácí nastupují v nových dresech černožlutých, hosté se představí v bílomodré kombinaci dresů. Sudí zvolili dresy žluté.

Celá jména sudích a delegáta:

Hlavní rozhodčí:
    Michal Čurda.
    Druhý rozhodčí: Zdeněk Nagy.

Delegát: Jiří Kirilák.

FC Rapid Ústí nad Labem: Votava – Filinger, Virt, R. Hanzlík, Sloup, Kapoun – Gajdoš, D. Dvořák – M. Dlouhý, V. Sedláček – Vobořil. Hrající trenér: Martin Dlouhý.

SK Interobal Plzeň B: Landrgott – Holý, Mariánus, Tichý, Zajíček – Kasýk, Slavík – Vojáček. Trenér: Vladimír Štverák.

Rozhodčí: Čurda, Nagy; delegát: Kirilák.

Poslední kolo a minulý vzájemný zápas z pohledu obou celků:

Jerigo 1994 Plzeň – FC Rapid Ústí nad Labem 3:1 (1:0)
    SK Interobal Plzeň B – FC Malibu Mladá Boleslav 8:3 (4:2)

2. kolo, 8. 10. 2017:
    SK Interobal Plzeň B – FC Rapid Ústí nad Labem 4:5 (2:1)

Letošní bilance obou týmů v soutěži:

FC Rapid Ústí nad Labem:

12 zápasů: 6 výher, 1 remíza, 5 proher; skóre 73:60, 19 bodů, v tabulce 5. místo.

SK Interobal Plzeň B:
    12 zápasů: 5 výher, 3 remízy, 4 prohry; skóre 68:52, 18 bodů, v tabulce 7. místo.

Příjemný sobotní večer z krajské metropole Ústeckého kraje, kde zanedlouho budeme svědky utkání 13. kola 2. ligy skupiny Západ. Nováček FC Rapid Ústí nad Labem hostí SK Interobal Plzeň B.

Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Zdeněk Kamínek ml. Utkání začíná ve 20:00 hod.

Stadion: Sportcentrum Sluneta, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem 10-Klíše;
    kapacita: 1 200 diváků.

Zdeněk Kamínek ml.

Hledáme zpravodaje pro tým SK Interobal Plzeň B. Více informací zde.

Branky: 4. Dvořák (Sedláček), 8. Vobořil (Dlouhý), 12. Dvořák (Filinger), 25. Dvořák (Filinger), 35. Sedláček (Dvořák) – 18. Slavík, 20. Kasýk (Slavík), 20. Kasýk (Holý), 32. Holý (Kasýk), 38. Landrgott (Holý)

Karty:   34. Votava (RUL) – 12. Landrgott (IPB), 27. Kasýk (IPB)

Rozhodčí: Čurda, Nagy; delegát: Kirilák