Olomouc – Prostějov 5:0 (kon.) | Karviná – Zabrze 2:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Zápy 2:0 (kon.)
Senica – Dunajská Lužná 1:0 (kon.) | Vyškov – Brno 1:6 (kon.) | Žilina – Pohronie 0:0 (kon.)
Olomouc – Hlučín 7:0 (kon.) | Bardejov – Michalovce 1:3 (kon.) | Trnava – Opava 3:5 (kon.)
Ostrava – Trenčín 3:0 (kon.) | Plzeň – Sokolov 6:0 (kon.) | Dukla Praha – Neugersdorf 2:0 (kon.)
Žilina B – Dubnica 1:1 (kon.) | Trnava – Opava 3:2 (kon.) | Rapid – Zlín 1:1 (kon.)
Partizán Bardejov
1:3 (0:1)
MFK Zemplín Michalovce
sk Sobota 13.01.2018, 12:00 • UT Bardejov • Přípravný zápas

Ja vám ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok soboty. (13:58:15)

Držanie lopty: 36 % : 64 %.
    Strely na bránu: 3:6.
    Strely mimo: 5:12.
    Rohy: 5:3.
    Ofsajdy: 2:5.

Záverečná štvrťhodina priniesla do duelu novú krv, keď najprv Peter Kolesár zvýšil na 2:0, aby o dve minúty vyťahovali Zemplínčania loptu zo siete po presnej rane Didika. V 86. minúte upravil na konečných 3:1 novic v drese Zemplína Kurminowski. Skóre stretnutia otváral už v druhej minúte Regáli.

Prvý prípravný duel oboch tímov sa tak končí víťazstvom Michaloviec nad domácim Bardejovom už v spomínanom pomere 3:1.

90+1

90+1
    Napriek tomu hostia stihli ešte raz vystreliť, domáci gólman musel zasahovať. Celé stretnutie ukončí rohový kop.

90
    Michalovce sa ubránili a bleskovo vyrazili do brejku. Celá akcia je ukončená až vnútri pokutového územia, píska sa totiž ofsajd.

89
    Rohový kop číslo päť pre domáce mužstvo.

88
    Záverečný tlak Partizána vrcholí.

87
    Bardejov sa ešte pokúsi aspoň upraviť skóre, no bude to ťažké.

86
    Michalovce dali gól!
    Posledných osem minút prinieslo kanonádu gólov, celok z Fortuna ligy opäť na koni. Striedajúci DAWID KURMINOWSKI pridáva tretí gól Zemplína v dnešnom stretnutí.

84
    Hlavný rozhodca teraz rezolútne posúdil situáciu a nariaďuje voľný kop. Proti pravidlám hral jeden z domácich futbalistov.

82
    Michalovčania akoby zaspali po druhom strelenom góle. Bardejov opäť vystrelil na svätyňu Michaloviec.

80
    Bardejov dal gól! To sú vám veci! Domáci sa nevzdávajú a bleskovo kontrujú kontaktným gólom LUKÁŠA DIDIKA.

78
    Pravdepodobne prichádza gólová definitíva, hostia zvyšujú na 2:0! Postaral sa o to PETER KOLESÁR!

76
    Začala sa nám záverečná štvrťhodina riadnej hracej doby, pri lopte hráči Michaloviec. Tí vykonštruovali zakončenie mimo brány. Ich deviate v tomto meraní síl.

75
    Faul v stredovom kruhu od hosťujúceho hráča, rozhodnutie rozhodcu je nemenné.

74
    Spomínaný atak ale nepríde, Bardejov uchmatol súperovi loptu a môže ísť dopredu.